Tautsaimniecība

Latvijas lielākais laikrakstu arhīvs
news.lv

Tautsaimniecības ZIŅAS

1 04.04.2018
No 11. aprīļa varēs pieteikties platību maksājumu saņemšanai

No šā gada 11.aprīļa līdz 22.maijam lauksaimnieki var pieteikties platību maksājumiem, iesniedzot Vienoto iesniegumu.

[vairāk]
1 26.03.2018
Izsludināta pieteikšanās biznesa ideju konkursam "Biznesa nakts 2018"

Biznesa augstskola Turība un Turība Business HUB informē, ka konkurss „Biznesa nakts” notiek arī šajā pavasarī un pirmo reizi pasākuma četru gadu vēsturē, lai nokļūtu konkursa finālā, interesentu komandas trīs cilvēku sastāvā ir aicinātas pieteikt savas biznesa idejas.

[vairāk]
1 26.03.2018
Seminārs par ES finansējuma piesaisti lauksaimniecībā un mežsaimniecībā

11.aprīlī plkst. 10:00 Dagdas Tautas namā notiks informatīvs seminārs par aktualitātēm ES finansējuma piesaistē lauksaimniecībā un mežsaimniecībā.

[vairāk]
19.03.2018
Aptauja uzņēmējiem

Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs arī šajā gadā plāno organizēt bezmaksas seminārus uzņēmējiem par dažādām ar biznesu saistītām tēmām.

[vairāk]
1 14.03.2018
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 27. martam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA...

[vairāk]
1 14.03.2018
Darba devēji var atrast vajadzīgos speciālistus, ar NVA finansiālu atbalstu nodarbinot jauniešus ar profesionālo vai augstāko izglītību

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles līdz šī gada 23. martam pieņem darba devēju pieteikumus dalībai Eiropas Savienības (ES) fondu projekta “Jauniešu garantijas” pasākumā "Pirmā darba pieredze jaunietim."  

[vairāk]
1 13.03.2018
ALTUM 22. martā Daugavpilī aicina uz “Starta dienu” jaunajiem uzņēmējiem

22. martā Daugavpilī notiks Latgales reģionā gada vērienīgākais bezmaksas pasākums jaunajiem uzņēmējiem “Starta diena”. Pasākumu rīko Attīstības finanšu institūcija ALTUM un uz to ir aicināts ikviens interesents, kuram ir sava biznesa ideja un vēlme to īstenot, kā arī ikviens uzņēmums vecumā līdz 5 gadiem, kas meklē izaugsmes iespējas. Jaunie...

[vairāk]
1 09.03.2018
Jauna pieeja = jauni pārtikas produkti

Bieži vien uzņēmēji, kas ražo pārtikas produktus (mājražotāji, piemājas, zemnieku saimniecības, lielie pārtikas uzņēmumi) eksperimentē, jo vēlas ražot to, kā citiem nav.

[vairāk]
1 09.03.2018
Par izmaiņām meža cūku blakusproduktu aprites kārtībā

Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka saskaņā ar Satiksmes ministrijas skaidrojumu, dzīvnieku blakusproduktus, kuri satur vai var saturēt virkni slimību ierosinātāju (t.sk. Āfrikas cūku mēra vīrus) jāpārvadā saskaņā ar Eiropas valstu nolīguma par bīstamo kravu starptautiskajiem pārvadājumiem ar autotransportu (ADR) prasībām.

[vairāk]