Tautsaimniecība

Latvijas lielākais laikrakstu arhīvs
news.lv

Tautsaimniecības ZIŅAS

1 13.09.2017
Kokrūpniecības nozares uzņēmumu tirdzniecības misija Vācijā

Latgales plānošnas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) aicina Latgales reģiona kokrūpniecības nozares uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Vācijā (Ziemeļreinas – Vestfālenes federālā zeme), kas norisināsies 2017.gada 48.nedēļā (27.11. – 03.12.)

[vairāk]
1 13.09.2017
Aktīvi notiek plūdos cietušo platību apsekošana

Lauku atbalsta dienests aktīvi ir uzsācis pieņemt lauksaimnieku iesniegumus par spēcīgajās lietavās un plūdos cietušajām platībām un veic šo platību apsekošanu.

[vairāk]
1 12.09.2017
NVA aicina darba devējus nodarbināt jauniešus ar profesionālo vai augstāko izglītību, saņemot ESF finansiālu atbalstu

Līdz šī gada 22.septembrim darba devēji Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs var iesniegt pieteikumus Eiropas Savienības fondu (ESF) projekta "Jauniešu garantijas" pasākuma "Pirmā darba pieredze jaunietim" īstenošanai un nodarbināt savā uzņēmumā jauniešus bezdarbniekus ar profesionālo vai augstāko izglītību.

[vairāk]
1 11.09.2017
Aicina koka būvniecības nozares komersantus pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam uz Norvēģiju

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) koka būvniecības nozares komersantiem izsludina pieteikšanos dalībai kontaktbiržā un pieredzes apmaiņas braucienā uz Oslo (Norvēģijā) periodā no š.g. 17. oktobra līdz š.g. 19. oktobrim (turpmāk – Pasākums).

[vairāk]
1 08.09.2017
Plūdos cietušajiem lauksaimniekiem piemēros atvieglojumus atbalsta maksājumu saņemšanai

Saeima ceturtdien, 7.septembrī, atbalstīja Ministru kabineta lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu 29 novados Latgalē, Vidzemē un Sēlijā.

[vairāk]
1 08.09.2017
Pieejams atbalsts mežsaimniecībā

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu pasākumā "Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un meža dzīvotspējas uzlabošanā". Pasākumā pieejamais kopējais publiskais finansējums ir 8,5 miljoni eiro.

[vairāk]
1 07.09.2017
Uzņēmēju dienas Latgalē 2017 - Biznesa forums

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi un Latgales Plānošanas reģionu aicina uzņēmējus reģistrēties “Uzņēmēju dienu Latgalē 2017” ietvaros notiekošā Biznesa foruma apmeklējumam, kas notiks 15. septembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā, Stadiona ielā 1 no plkst. 12:00 – 18:00.

[vairāk]
1 07.09.2017
Pieejams VID atbalsts uzņēmējiem saistībā ar plūdu radītajiem zaudējumiem

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) aicina Latgales, Zemgales un Vidzemes lauksaimniekus, kuri šīs vasaras nogalē laika apstākļu izraisīto plūdu dēļ ir cietuši zaudējumus, vērsties VID un izmantot pieejamo atbalstu.

[vairāk]
1 07.09.2017
Tiek izsludināts konkurss “Latvijas lauki gadsimtu griežos”

Biedrība „Latvijas Zemnieku federācija” sadarbībā ar Zemkopības ministriju, Eiropas Parlamenta deputāti Sandru Kalnieti, Latvijas Avīzi un portālu Laukos.lv, godinot Latvijas simtgadi, izsludina fotogrāfiju un zīmējumu/gleznojumu konkursu „Latvijas lauki gadsimtu griežos” un aicina tajā piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju.

[vairāk]