Bērnu rotaļu laukums Mariampoles ciemā

Vecāku iniciatīvas grupa “Ausekļi” piedalījās Dagdas novada pašvaldības projektu konkursā “Sabiedrība ar dvēseli 2016” un realizēja projektu “Bērnu rotaļu laukuma izveidošana Mariampolē”.

 

Projekta mērķis – mazo un skolas vecuma bērnu brīvā laika pavadīšanas kvalitātes uzlabošana.

 

Projekta realizēšanas laikā laukumā strādāja ne tikai vecāki, bet arī viņu bērni, vecmāmiņa, vectētiņš, draugi un kaimiņi.

 

Gribam pateikt lielu paldies mūsu kaimiņam Romualdam Uzoliņam par to, ka viņš pēc savas iniciatīvas uzbūvēja šūpoles - šūpuļzirgu un vingrošanas baļķi. Un piedalījās visos darbos rotaļu laukumā.

 

Projekta ietvaros tika uzbūvēta mājiņa, atjaunota smilšukaste, restaurēti un nokrāsoti soliņi, slidkalniņš, karuselis un vingrošanas varavīksne. Nopirkts un uzstādīts jauns sporta inventārs: koka šūpoles, trapece ar rokturiem, virvju kāpnes un šūpuļtīkls atpūtai.

 

Projekta rezultāti – tika labiekārtots rotaļu laukums pie daudzdzīvokļu mājās “Ausekļi” Mariampolē un bērniem ir iespēja atpūsties, nodoties aktīvām kustībām un nodarbībām svaigā gaisā, piedalīties rotaļās un komunicēt ar citiem bērniem. Aktīvi pavadīt savu brīvo laiku atjaunotājā rotaļu laukumā.

 

Liels paldies par iespēju piedalīties un realizēt šo projektu Dagdas novada pašvaldībai un par atbalstu projekta realizācijā Andrupenes pagasta pārvaldei.

 

Marina Puzanova

vecmāmiņa, kura piedalījās projektā

12.10.2016.