Lapene VSPC "Dagda"

Lapene Dagdas novada iedzīvotāju priekam un labsajūtai!

 

Pateicoties Dagdas novada pašvaldības 2014.gada aprīlī izsludinātajam konkursam „Sabiedrība ar dvēseli 2014”, cilvēku ar īpašām vajadzībām biedrība „Atbalsts” noslēdzoties jūnijam īstenoja sen loloto ieceri - uzstādīja publiski pieejamu lapeni brīvā laika pavadīšanai ”Veselības un sociālo pakalpojumu centrs „Dagda”” teritorijā tā klientiem un apmeklētājiem. Īpaša uzmanība tika pievērsta cilvēku ratiņkrēslos un māmiņu ar ratiem ērtai iekļūšanai lapenē un tās izmantošanai.

 

Projekts: „Nojumes uzstādīšana brīvā laika pavadīšanas infrastruktūras uzlabošanai PI „Veselības un sociālo pakalpojumu centrs „Dagda”” klientiem un apmeklētājiem”.

 

Projekta mērķis ir brīvā laika pavadīšanas infrastruktūras izveide un sociālās vides uzlabošana Dagdas novada iedzīvotājiem veselības un sociālo pakalpojumu centra „Dagda” teritorijā.

 

Projekta izmaksas – 1000,00 EUR, no kuriem 50% jeb 500,00 EUR ir Dagdas novada pašvaldības finansējums.

Projekta īstenošanas termiņš: 2014.gada maijs - jūlijs

 

Biedrība „ATBALSTS” vēlas pateikties Dagdas novada pašvaldībai par izsludinātā konkursa ideju un finansiālu atbalstu biedrību, nodibinājumu un nereģistrētu iedzīvotāju ideju realizēšanā, kas bez pašvaldības atbalsta būtu grūti īstenojams!

 

Ineta Kokare

Projekta vadītāja

04.07.2014.