Konstantinovas jaunieši dejo

Pateicoties ELFLA pasākumam „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” Konstantinovas pagastā tika realizēts projekts „Pašdarbības veicināšana Konstantinovas pagastā”.


Projekta rezultātā Konstantinovas pagastā tika iegādāta audio sistēma, bezvadu mikrofonu komplekts, skatuves apgaismojums, deju speciālais apgaismojums, perkusijas, grabuļu komplekts, dažādi skatuves tērpi, un parūkas.

 

Projekta ietvaros no 2013.gada februāra līdz 2013.gada jūlijam ar Konstantinovas deju grupu „Smaids” darbojās arī deju grupas vadītāja Gelena Radelicka.

 

Iegūtajos tērpos jaunieši uzstājās dažādos pasākumos: spilgtajos tērpos gan dejoja, gan dziedāja. Ar lielajām cepurēm piedalījās Pļaušanas svētkos. Tērpi tika izmantoti Lieldienu pasākumā, Pensionāru ballē, Pilngadības svētkos, Ziemassvētku pasākumā, Zemnieku ballē, arī Līgo pasākumā teātra uzvedumā.

 

Konstantinovas jaunieši ir priecīgi par doto iespēju un cer, ka deju nodarbības tiks turpinātas arī nākošajā mācību gadā!

 

 

31.07.2013