Veselā miesā vesels gars!

Rudens krāšņais laiks vairo enerģiju aktīvi darboties ESF projekta („Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Dagdas novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/020) ietvaros organizētajos pasākumos veselības veicināšanai un uzturēšanai.  

Dalībniekiem ir iespēja piedalīties neaizmirstamā veselības veicināšanas tūrē, piedaloties  veselīga dzīvesveida un veselīga uztura  izglītojošos pasākumos.

Dagdas novada pagastos un Dagdas pilsētā - sievietēm, bērniem un jauniešiem ir iespēja piedalīties bezmaksas vispārattīstošajās fiziskajās nodarbībās, kas  ne vien labvēlīgi ietekmē  nervu sistēmu, panākot  labu un možu garastāvokli ikdienas gaitās, bet arī veicina elpošanas orgānu attīstību un darbību, apgādājot organismu ar lielāku devu skābekļa, uzlabojot līdzsvaru un koordināciju.

Atceries, ka regulāru un ilgstošu fizisko aktivitāšu rezultātā izdalās endorfīns - "laimes hormons", kas rada labsajūtu un uzlabo garastāvokli. Regulāras fiziskas aktivitātes var izmainīt tavu dzīvi, palutini sevi ar endorfīna devu organismā, piedalies!

Sekojiet informācijai  un nodarbību pulcēšanās vietām  un grafikam  www.dagda.lv mājaslapā. 

 

Attīstības un plānošanas nodaļas projektu koordinatore

Kristīne Vasiļevska

 

28.10.2019.