Trīs labi iemesli, lai izmēģinātu PILATES!


Sākot ar maija sākumu, Dagdas novada sievietēm ir iespēja apmeklēt bezmaksas pilates nodarbības Dagdā. Nodarbībās aicināti piedalīties visi interesenti bez vecuma ierobežojuma.

 

Nodarbību pulcēšanas vietas un grafiks tiks publicēts www.dagda.lv maija sākumā.

 

Nodarbības un inventāra izdevumus segs Dagdas novada pašvaldība no projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Dagdas novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/020 pieejamajiem līdzekļiem.

Dalībniekiem ir iespēja gan nākt vingrot ar savu inventāru, gan izmantot projekta ietvaros iegādātos.

 

Lūk, trīs iemesli, kādēļ noteikti vajadzētu pamēģināt Pilates.

Uzlabo savu ikdienas dzīves kvalitāti: nodarbības uzlabo kustību koordināciju un precizitāti, attīsta lokanību, nostiprina ķermeņa dziļo muskulatūru un pozitīvi ietekmē stāju. Ievies šos elementus savā ikdienā! Stāvi ar taisnu muguru, kontrolē savus vēdera muskuļus - nestaigā ar izgāztu vēderu, atbrīvo plecus. Tagad paskaties spogulī - tavs tēls jau ir mainījies!

 

Uzlabo savu garīgo līdzsvaru: nodarboties ar Pilates nozīmē pilnīgu koncentrēšanos - gan fizisku, gan garīgu. Ja vēlies veikt vingrojumus maksimāli pareizi un sasniegt labus rezultātus, koncentrējies uz katru kustību, uz to kādā pozīcijā atrodas tavas pēdas, kājas, kakls, rokas, pleci, maksimāli koncentrējies un izjūti savus “centra” muskuļus. Nevienā mirklī neaizmirsti par ieelpu un izelpu.

 

Uzlabo savu veselību: Pilates vingrinājumi uzlabo muguras mobilitāti, ķermeņa elastīgumu, muskuļu izturību, stāju, ķermeņa apzināšanos, un protams - nekādas muguras sāpes. Pilates noteikti ir labs komponents labi sastādītai fitnesa programmai, kas paredz kardio un spēka treniņus.

 

Pilates vingrošanas sistēma visam ķermenim!

 

Projekts „ Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Dagdas novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/020) norisinās darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.


28.04.2017.