Tuvojas noslēgumam infrastruktūras uzlabošanas darbi

Projekts „Ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana Veselības un sociālo pakalpojumu centrā „Dagda”” tuvojas noslēgumam. Palika īstenot pēdējo projekta aktivitāti, kuras ietvaros tiks veikti renovācijas darbi ģimenes ārstu prakses telpās un ārstu-speciālistu reģistratūras telpās.

 

Šī gada 3.augustā tika izsludināta iepirkuma procedūra „Iekšējā renovācija un infrastruktūras rekonstrukcija Veselības un sociālo pakalpojumu centrā „Dagda” 2.kārta”, kuras laikā pretendentiem tika dota iespēja līdz 15.augustam iesniegt savus piedāvājumus. Pašreiz notiek pretendentu vērtēšana un dokumentu sagatavošana līguma parakstīšanai. 

 

Šī būvdarbu līguma ietvaros tiks veikta viena ģimenes ārsta kabineta renovācija, kā arī tiks sakārtots koridors un sanitārais mezgls. Īpaši svarīgi uzlabojumi ir paredzēti bērnu vecākiem, jo divas ģimenes ārstu prakses apkalpo galvenokārt bērnus. Iepriekš nebija vietas, kur pārtīt mazuli. Tas sagādāja lielas neērtības, tāpēc projekta ietvaros tiks izveidota abu dzimumu personām pieejama speciāla bērnu pārtīšanas vieta. Tāpat arī šī līguma ietvaros tiks renovētas ārstu-speciālistu reģistratūras telpas, lai uzlabotu pacientu apkalpošanas kvalitāti.     

 

Tas ir pēdējais līgums projekta ietvaros, ar kuru noslēgsies ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana Dagdā. Projektu paredzēts pabeigt līdz 2011.gada 31.decembrim.

 

30.08.2011.