VISI PAZIŅOJUMI

PAZIŅOJUMI

1 09.04.2020
Konkurss ’’Mani lieliskie vecvecāki’’

Dagdas novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļa aicina līdz 2020.gada 9.aprīlim Dagdas novada bērnus un jauniešus pieteikt savus vecvecākus konkursam «Mani lieliskie vecvecāki», pastāstot, kādēļ viņi ir īpaši. Konkursa mērķis ir godināt vecvecāku paaudzi, veicināt starppaaudžu dialogu, kā arī novērtēt savu vecvecāku pieredzi un prasmes.

[vairāk]
1 03.04.2020
Sākas ceturtā dabas skaitīšanas sezona

Ir uzsākusies dabas skaitīšanas ceturtā, noslēdzošā sezona, kurā eksperti Dabas aizsardzības pārvaldes uzdevumā līdz oktobrim apsekos dabas vērtības 78 novados, izvērtējot tajos sastopamo purvu, mežu, saldūdeņu, piekrastes, alu, iežu atsegumu un bioloģiski vērtīgo zālāju atbilstību Eiropas Savienības nozīmes aizsargājamiem biotopiem.

[vairāk]
1 02.04.2020
VUGD aicina bērnus piedalīties konkursā “Mans brīvais laiks – saturīgi pavadīts laiks!”

No 2. līdz 13. aprīlim norisināsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētais konkurss “Mans brīvais laiks – saturīgi pavadīts laiks!”, kura galvenais mērķis ir papildināt bērnu zināšanas par ugunsdrošību un rīcību ārkārtas gadījumos.

[vairāk]
1 02.04.2020
Informācija par brīvprātīgo palīdzības kustību

Marta izskaņā Latvijā norisinājās virtuālais hakatons _HackForce_, kura mērķis bija meklēt risinājumus koronavīrusa krīzes radītajiem izaicinājumiem. Starp uzvarētājiem ir arī kustība #paliecmājās – brīvprātīgo tīkls, kas bez maksas palīdz ar pārtikas un citu preču piegādi tiem, kas ir riska grupā,vai atrodas mājās karantīnā, kā arī palīdz ar suņu...

[vairāk]
1 01.04.2020
Par atkritumu apsaimniekošanu ārkārtas situācijas laikā

Laikā, kad ir izsludināta ārkārtas situācija valstī, būtiski palielinājies iedzīvotāju jautājumu skaits par to, kā pareizi apsaimniekot savus atkritumus un kā pareizāk tos izmest, ja mājsaimniecībā ir noteikta karantīna. Jūsu ērtībām esam sagatavojuši informatīvu materiālu kā pareizi izmest atkritumus un šķirot tos vīrusa laikā.Tāpat jānorāda, ka...

[vairāk]
1 30.03.2020
Svarīga informācija! Papildus piemaksa ASV sūtījumiem no 30.03.2020

Neskatoties uz ārkārtas situāciju un būtiskajiem transportēšanas ierobežojumiem visā pasaulē, Latvijas Pasts ir radis iespēju turpināt pasta sūtījumu piegādes uz ārvalstīm.

[vairāk]
1 27.03.2020
Aicina ģimenes pieteikties atbalstam

Borisa un Ināras Teterevu fonds turpina atbalsta programmu uzņēmīgajiem un rosīgajiem “Pats savam SAIMES GALDAM”. Aicinām bezpeļņas organizācijas, kuras vēlas palīdzēt grūtībās nonākušiem cilvēkiem veikt zemkopības darbus pārtikas sagādāšanai savam saimes galdam.

[vairāk]
1 23.03.2020
Pāreja uz vasaras laiku notiks 29. martā

Latvijā pāreja uz vasaras laiku notiks svētdien, 29. martā, plkst.03:00 (naktī no sestdienas uz svētdienu), pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu uz priekšu. Pāreja atpakaļ no vasaras laika notiks šā gada 25. oktobrī.

[vairāk]

Uz augšu