Ziņas

21.10.2014

Notiks Baltkrievijas – Latvijas biznesa forums

1 1/
  • 1

Aicina uzņēmējus piedalīties VII Starptautiskajā investīciju forumā Baltkrievijā un II Baltkrievijas – Latvijas reģionālajā biznesa forumā.

Latgales plānošanas reģions informē, ka šī gada 5. – 7.novembrī  Baltkrievijas pilsētā Mogiļevā tiek organizēts VII Starptautiskais investīciju forums „Mogiļevas apgabals – ceļš uz panākumiem”, kura ietvaros norisināsies arī II Baltkrievijas – Latvijas reģionālais biznesa forums (5. – 6.novembris, Mogiļevas pilsēta, Baltkrievija). Biznesa foruma organizatori no Baltkrievijas puses ir Mogiļevas apgabala izpildkomiteja, Baltkrievijas republikas vēstniecība Latvijā, no Latvijas puses Latvijas – Baltkrievijas ekonomisko sakaru veicināšanas biedrība līdzdarbojoties LR Ekonomikas ministrijai, Latvijas investīciju un attīstības aģentūrai, Tirdzniecības un rūpniecības kamerai un Latvijas darba devēju konfederācijai.

 

Biznesa foruma laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar Baltkrievijas pieredzi investīciju piesaistē, Mogiļevas apgabala potenciālu, kā arī foruma plenārsēdē tiks skatīti jautājumi par divpusējās Latvijas – Baltkrievijas sadarbības jautājumiem un jomām.

 

Dalība pasākumā ir bez maksas, ceļa un uzturēšanās izmaksas jāsedz patstāvīgi.

 

Plašākai informācija par pasākumu ir skatāma saitē - http://latbel.lv/?id=314&lang=lv , neskaidrību gadījumā lūdzu kontaktēties ar Latvijas – Baltkrievijas ekonomisko sakaru veicināšanas biedrību, e-pasts: latbel@latnet.lv, tālr. 26302352.

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS