Tautsaimniecības ziņas

05.02.2014

"Laiks Ziedonim"

1 1/
  • 1

2014.gada 6.janvārī, Epifānijas dienā Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" izsludina pieteikšanos apbalvojumam "Laiks Ziedonim".

Apbalvojuma mērķis ir ik gadu apbalvot tās personības, kas ar savu izcilību, degsmi, sūtību, veiksmi, stāju un savpatību iedvesmojušas labāku Latviju.

Apbalvojuma uzdevumi ir:

- godināt un izcelt Imantam Ziedonim svarīgas vērtības
- atbalstīt jaunradi
- iedvesmot un iedrošināt latviešus visā pasaulē
- attīstīt Latvijas tautas izaugsmei un attīstībai svarīgas kultūras un intelektuālās vērtības un prasmes
- pilnveidot latvisko identitāti un raksturu.

Apbalvojums tiks pasniegts piecās nominācijās (arī tautsaimniecībā "Zemi es mācos") indivīdiem vai personu grupām, kas ar izciliem sasniegumiem darbojas attiecīgajā nozarē un atbilst Apbalvojuma vērtībām. Balvas apjoms ir 3000 € katras nominācijas laureātam (pēc nodokļu nomaksas). Apbalvojumu veido Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" kopā ar vizionāriem - cilvēkiem, kas pārredz nominācijas nozari un pārzina tās aktualitātes. Vizionāri palīdz popularizēt Apbalvojumu un veidot to tādu, kā Imants Ziedonis to būtu vēlējies. Apbalvojumam iespējams pieteikties vai arī pieteikt pretendentus līdz 2014.gada 3.martam."Laiks Ziedonim" nominanti tiks izziņoti līdz 2014.gada 3.aprīlim, savukārt laureāti tiks pasludināti svinīgā Cildināšanas ceremonijā 3.maijā. Apbalvojuma naudas fondu nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Aicinam Dagdas novada lauku saimniekus un saimniecības aktīvi pieteikties nominācijām!

Sīkāk informāciju skat. šeit.

 

Dagdas novada LAK

Aivars Plotka

Kaspars Trūlis

 

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS