1 01.07.2014
Dagdas novadam 5!

1.jūlijā aprit pieci gadi kopš teritoriālās reformas, kuras laikā apvienoti 10 pagasti un 1 pilsēta un tika izveidots Dagdas novads.

[vairāk]
1 01.07.2014
Dagdas vidusskola - konkursa "Zaļā klase" fināla dalībniece

AS “Latvijas Finieris” gadskārtējā skolu jauniešu konkursa “Zaļā klase” fināls notiks kempingā “Abragciems”, Engures pagastā, Tukuma novadā šā gada 8.–9. jūlijā. Konkursā varēja piedalīties pamatskolas vecuma jaunieši no visām Latvijas skolām. Finālā iekļuva šādas Latvijas skolas: Aizputes vidusskola, Bejas pamatskola, Blīdenes pamatskola, Ciblas...

[vairāk]
1 01.07.2014
Aicina pieredzes apmaiņas braucienā par mājražošanu

8. jūlijā Dagdas novada saimnieciskās darbības veicēji: bioloģiskie, konvencionālie, mājražotāji, tiek aicināti piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā „Mājražošana, pievienotās vērtības radīšana produkcijai mazajās saimniecībās” Gulbenes un Alūksnes novadu saimniecībās (programmu skat.pielikumā).

[vairāk]
1 01.07.2014
Motosporta stafetes Dagdas novada jauniešu iniciatīvu centrā „Parka rozes” + video

26.jūnijā Dagdas novada jauniešu iniciatīvu centrā „Parka rozes” notika motosporta stafetes jauniešiem.

[vairāk]
1 30.06.2014
Kļūsti par Daugavpils teātra aktieri!

Ja esi gatavs mainīt savu ikdienu, ierasto ritmu un saistīt savu dzīvi ar teātri, tad tas ir domāts Tev! Daugavpils teātris piedāvā unikālu iespēju - kļūt par aktieri!

[vairāk]
1 30.06.2014
Jauniešu biedrība „Dagne” īstenos projektu „Dabas vides izglītības nometne „Dabas draugs, darbosimies kopā!”

Projekts tika iesniegts valsts budžeta programmas „Vides aizsardzības fonds” konkursam un ir atbalstīts.

[vairāk]
1 30.06.2014
Platjoslas projekts veiksmīgi virzās uz priekšu

VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”(LVRTC) veiktajā projekta „Nākamās paaudzes elektronisko sakaru tīklu attīstība lauku reģionos” pirmās kārtas ietvaros Latgales plānošanas reģionā ekspluatācijā jau nodoti objekti ne tikai Dagdā, bet arī Krāslavā, Balvos, Kārsavā, Viļakā un Preiļos.

[vairāk]
1 27.06.2014
Jau piekto reizi tiek izsludināts jauno lauksaimnieku konkurss „Senču aicinājums”

Lai veicinātu Latvijas lauksaimniecību un lauku attīstību, jau piekto gadu Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete kopā ar Zemnieku saeimu un žurnālu „AgroTops” izsludina konkursu jaunajiem lauksaimniekiem „Senču aicinājums”.

[vairāk]