1 22.08.2014
Jauna velosipēdu novietne pie Asūnes tautas nama

Jauniešu biedrība „ Ašo kompānija” pavasarī piedalījās Dagdas novada jauniešu biedrību projektu konkursā „Labiekārto atpūtas vietu” .

[vairāk]
1 21.08.2014
Sagaidot Baltijas ceļa 25. gadadienu, aicina iestāties virtuālajā cilvēku ķēdē

Atceroties Baltijas ceļa akciju un sagaidot tās 25. gadadienu, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (LNK) aicina ikvienu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā iestāties virtuālajā cilvēku ķēdē, lai vēlreiz apliecinātu triju Baltijas valstu tautu spēju mobilizēties un būt vienotiem ceļā uz kopīgiem mērķiem.

[vairāk]
1 20.08.2014
Lūgums pēc palīdzības

Marija vienmēr palīdzēja citiem. Strādājot viņa izaudzināja četrus dēlus un turpināja strādāt. Un kad viņa uzzināja, ka daudz bērniem mūsu valstī nepieciešama audžuģimeņu sniegtā palīdzība , viņas sirds iežēlojās, un septiņi bērni saņēma atbalstu un rūpes Marijas audžuģimenē. Taču ir gadījies tā, ka Marijai šobrīd pašai steidzami ir nepieciešama...

[vairāk]
1 19.08.2014
Gājējiem un velosipēdistiem ārpus apdzīvotām vietām būs jāvalkā atstarojošas vestes

Turpmāk gājējiem un velosipēdu vadītājiem diennakts tumšajā laikā ārpus apdzīvotām vietām būs jālieto apģērbs (veste) ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem.

[vairāk]
1 19.08.2014
Veiksmīgi noslēdzies pārrobežu maratons cilvēkiem ar pārvietošanās grūtībām

Noslēdzies vairāk nekā nedēļu ilgais maratons Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas īpaši aizsargājamās dabas teritorijās, kurā piedalījās cilvēki ratiņkrēslos. Jau tika ziņots, ka maratons aizsākās Lietuvā, Gražutes reģionālā parka teritorijā esošajā mazpilsētā Salakas. Maratonu Dabas aizsardzības pārvaldes īstenotā projekta „Zaļie maršruti bez...

[vairāk]
18.08.2014
Īstenots LVAFA projekts “Dabas vides izglītības nometne “Dabas draugs, darbosimies kopā!”

Pateicoties Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas finansējumam (1366 eiro) un Dagdas novada pašvaldības līdzfinansējumam (456 eiro), jauniešu biedrība “Dagne” īstenoja projektu “Dabas vides izglītības nometne „Dabas draugs, darbosimies kopā!".

[vairāk]
1 17.08.2014
Latgales reģionālā jaunatnes darba konference “Jaunatnes darba nozīme jauniešu iniciatīvu attīstībā reģionos”

IEVIRZI LATGALI! 2014.gada 26.septembris Viesnīca “Dinaburg”, Dobeles iela 39, Daugavpils

[vairāk]
1 17.08.2014
Dagdas JICa jaunie talanti

12.augustā pasaulē atzīmēja Starptautisko Jaunatnes dienu. Dagdas novada jauniešu iniciatīvu centrā šīs dienas ietvaros,13.augustā, notika divi pasākumi, kuru mērķis bija radīt jauniešiem iespēju kopā ar vienaudžiem lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku.

[vairāk]
14.08.2014
Sākas laikraksta Diena un telekompānijas TV3 rīkotais projekts Latvijas lepnums 2014

Jau 11. gadu laikraksts Diena un telekompānija TV3, piedaloties draugiem.lv, organizē projektu Latvijas lepnums, kurā tiek godināti pašaizliedzīgie un apņēmīgie cilvēki, kas kādam ir nesavtīgi palīdzējuši nelaimē, devuši cerību, iedvesmojuši vai piepildījuši klusu sapni. No 13. augusta līdz 15. oktobrim projekta organizatori gaida pieteikumus...

[vairāk]
1 13.08.2014
Jauniešu biedrība "Senna" ir realizējusi Dagdas novada pašvaldības finansēto projektu

Ezernieku pagasta jauniešu biedrība "Senna" ir realizējusi Dagdas novada pašvaldības finansēto projektu "Labiekārto atpūtas vietu"

[vairāk]