1 23.11.2020
Aicinām nodarbinātos pieteikties NVA bezmaksas mācībām starptautiskajā attālinātās izglītības platformā “Coursera”

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā nodarbinātajiem lielisku iespēju bez maksas apgūt jaunas zināšanas vai pilnveidot jau esošās, mācoties starptautiskajā attālinātās izglītības platformā “Coursera”, kur ir pieejams vairāk nekā 3,8 tūkstoši mācību kursu ap 400 specializācijās.

[vairāk]
1 20.11.2020
Apbalvoti Dagdas novada “Gada cilvēks 2020” laureāti

Latvijas Republikas proklamēšanas 102.gadadienā tika apbalvoti septiņi novada labākie darba veicēji. Šogad sveikšana notika savādākā formātā nekā iepriekšējos gadus, bet tik un tā svinīgi. Balvas laureātiem pasniedza Dagdas novada domes priekšsēdētājs Aivars Trūlis un priekšsēdētāja vietniece Sandra Viškure.

[vairāk]
1 20.11.2020
Zināmas piecas konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” otrajā kārtā tikušās pašvaldības Latgalē

Noslēgusies konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” pirmā kārta. Konkursa otrajai kārtai nominētas 25 pašvaldības, piecas katrā plānošanas reģionu pašvaldību grupā. Latgalē uz finālu pretendēs divi no pieciem novadiem: Dagdas novads, Krāslavas novads, Līvānu novads, Ludzas novads, Riebiņu novads.

[vairāk]
1 19.11.2020
Aicinām skolas izzināt mežu "LVM Meža olimpiādē" un "LVM Meža dienas" uzlīmju konkursā

Šī gada rudens skolēniem ir izaicinājumu pilns, tāpēc AS “Latvijas valsts meži” (LVM) aicina mācīties svaigā gaisā – mežā, un piedalīties āra mācību spēļu ideju konkursā “LVM Meža olimpiāde” un uzlīmju dizainu konkursā “LVM Meža dienas”.

[vairāk]
1 19.11.2020
Dzemdes kakla vēzis - otra izplatītākā onkoloģiskā saslimšana Latvijā sievietēm vecumā līdz 45 gadiem

Cilvēka papilomas vīruss (CPV) ir plaši sastopams vīruss, ar ko dzīves laikā ir inficējušies līdz pat 80% pasaules iedzīvotāju. CPV rada dažādus ādas bojājumus – kārpas, kandilomas un papilomas – un izraisa vairāk nekā 5% visu ļaundabīgo audzēju, tostarp dzemdes kakla vēzi. Ar mērķi atklāt slimību agrīnā stadijā valsts apmaksā bezmaksas dzemdes...

[vairāk]
1 17.11.2020
Ētikas kodekss dabā gājējiem

Šobrīd, kad aizvien biežāk cilvēki dodas atpūtas pasākumos dabā un daba palīdz risināt veselības problēmas, mums jābūt īpaši atbildīgiem un jāatceras par to, kādu ietekmi individuāli un visi kopā atstājam. Pasaules Dabas Fonds ir sagatavojis ētikas kodeksu, apvienojot deviņus rīcību virzienus, kas palīdzēs dabā gājējiem labāk izprast dažādu...

[vairāk]
1 17.11.2020
PAZIŅOJUMS

Krāslavas novada un Dagdas novada pašvaldību deputātu kopsapulcē ir pieņemts lēmums, kurā noteikts, ka Krāslavas novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanas termiņš ir līdz 2020.gada 27.novembrim.

[vairāk]
1 16.11.2020
Ar mīlestību Latvijai un cilvēkiem!

Cilvēki ir mūsu valsts galvenā bagātība! Mūsu novadā un mūsu pagastā iedzīvotāju godināšana ir kļuvusi par tradīciju.

[vairāk]
1 16.11.2020
Bērnu un skolēnu zīmējumu izstāde "18.Novembris"

Svariņu Tautas nama lielo logu rotā bērnu un skolēnu zīmējumi.

[vairāk]