1 07.01.2022
Swedbank konkursā aicina Latgales jauniešus radīt biznesa idejas ilgtspējas veicināšanai

Līdz 24. janvārim Latgales jaunieši aicināti pieteikties biznesa plānošanas konkursam “Biznesa skices”, ko organizē Swedbank sadarbībā ar “Junior Achievement Latvia”, “Projektu banku” un Rīgas Tehniskās universitātes Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas nodaļu.

[vairāk]
1 06.01.2022
26 188 bērni piedalījās projektā “Man ir tīri zobi!” 2021.gadā

2021. gadā Latvijas Republikas Veselības ministrija uzsāka īstenot “Programmu pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem Latvijā par mutes un zobu veselības veicināšanu saistībā ar veselīga uztura paradumiem”.

[vairāk]
1 05.01.2022
Ziemassvētku nokrāsas Šķaunē

Ar daudzkrāsainiem rokdarbnieču darbiem, sirdsmīļām pašdarinātām apsveikuma kartiņām, smaidīgu Ziemassvētku vecīti un baltu sniegu tika aizvadīti Ziemassvētki Šķaunē.

[vairāk]
1 05.01.2022
Dagdas TV: Tikšanās ar Ziemassvētku vecīti Dagdā

 Vairāk bilžu ir iespējams apskatīt: https://www.facebook.com/KraslavasNovadsDagda  

[vairāk]
1 05.01.2022
Ziemassvētki Ezernieku vidusskolā

Sākumskolas bērniem, Ziemassvētku gaidīšanas laiks sākās klusi ar mieru un pārdomām. Katrs bērns gaidīja to pasakaino brīdi, kad spēs redzēt Salaveci, saņemt no tā dāvanu, pateikt laba vēlējumus un ticēt brīnumam, kura tā mums trūka. Bet, lai to sagaidītu, bērni centīgi un aktīvi piedalījās dažādās aktivitātēs.

[vairāk]
1 04.01.2022
Fotokonkursa "Ziemassvētki mūsmājās" rezultāti

Mīļš paldies visiem fotokonkursa "Ziemassvētki mūsmājās" dalībniekiem par iesūtītajiem fotogrāfijām, par darbu, ko viņi ir veikušu, lai Ziemassvētki būtu atnākuši mājās ar īpašu svētku noskaņu.

[vairāk]
1 30.12.2021
Tradicionālā maskošanās Dagdā

Ziemassvētku laiks ir tikai bagātāks, interesantāks un jautrāks, ja tajā parādās maskās tērpušies ļaudis, tāpēc 28.decembra pievakarē Dagdas folkloras kopas “Olūteņi” maskotie ļaudis un viņu domubiedri devās gājienā pa Dagdas iestādēm un ielām, laidās jautrās rotaļās un izdarībās pie pilsētas galvenās egles.

[vairāk]
1 30.12.2021
PROJEKTS JAUNIEŠIEM “PROTI UN DARI” (Nr.8.3.3.0./15/I/001)

Eiropas Sociālā fonda finansētais projekts "PROTI un DARI!" ir unikāls ar to, ka katram projektā iesaistītajam jaunietim vecumā no 15 līdz 29 gadiem tiek sniegts individuāls atbalsts tieši viņa interesēm, prasmēm, iespējamiem attīstības virzieniem un vajadzībām. Tiek izstrādāta individuālo pasākumu programma (IPP), piedāvājot dažādus...

[vairāk]
1 29.12.2021
Ziemassvētki Ezernieku vidusskolas pirmsskolas izglītības grupā

Klāt ir decembris, kad gatavojamies gada gaidītākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem.

[vairāk]
1 29.12.2021
Ziemassvētku laiks Ezernieku vidusskolā

Kad dienas paliek arvien īsākas, bet naktis, piebērdamas debesis ar zvaigžņu paklāju, uzzied savā burvībā, pienāk Ziemassvētku laiks. Cilvēki kļūst labestīgāki, dāsnāki un atvērtāki pasaulei. Gribas iepriecināt savus līdzcilvēkus, ir vēlme izdarīt ko ļoti labu un palīdzēt kādai noskumušai sirsniņai.

[vairāk]