Notikumi, Novada notikumi, Kultūras notikumi

23.03.2018

Zaļā pēcpusdiena

1 1/
  • 1

23.martā plkst. 15.00 Andrupenes pagasta bibliotēkā Dabas aizsardzības pārvalde aicina Rāznas Nacionālā parka teritorijā esošo pašvaldību darbiniekus, vietējos un apkārtnes iedzīvotājus uz “Zaļajām pēcpusdienām”.

Iedzīvotājiem tā būs iespēja klātienē satikt Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāvjus, uzdot sev interesējošus jautājumus, uzzināt jaunāko informāciju par aktualitātēm dabas aizsardzībā. Tāpat ikviens varēs noskaidrot, kā aktīvāk iesaistīties dažādās dabas saglabāšanas aktivitātēs, kas norisinās reģionā, uzzināt par Ceļotāju dienu Rāznas NP un citiem informatīvi-izglītojošiem pasākumiem 2018.gadā.

 

Ir plānots, ka katrā “Zaļajā pēcpusdienā” tiks akcentēta arī mēneša aktuālā tēma dabas aizsardzības jomā. Tā, 3. martā tiek atzīmēta ANO Pasaules Savvaļas sugu diena un 22.martā - Pasaules ūdens diena. Tikšanās laikā interesentiem būs iespēja uzzināt par starptautisko tirdzniecību ar apdraudētām savvaļas augu un dzīvnieku sugām un iegūt ceļotājam noderīgu informāciju, apskatīt konfiscētos CITES īpatņus, noskaidrot ūdens nozīmi dabā un to, ko cilvēks var darīt ūdens resursu saglabāšanai. Zaļā pēcpusdiena Andrupenes pagasta bibliotēkā  (Skolas iela 3, Andrupene, Dagdas novads) 23.martā plkst. 15.00.

 

Papildu informācija:

Regīna Indriķe, 29139677

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS