Paziņojumi, Kultūras ziņas, Notikumi

19.10.2019

Tradīciju skolas pirmā nodarbība

1 1/
  • 1

Valsts Kultūrkapitāla fonda Tradicionālās kultūras projektu konkursā tika atbalstīts projekts “Tradīciju skola Dagdā”, kura pirmā nodarbība notiks 19.oktobrī plkst. 11.00 Dagdas novada Kultūras centrā.

Tradīciju skolas mērķis ilgtermiņā ir veicināt seno tradīciju un prasmju kā nozīmīgas nemateriālā kultūras mantojuma daļas saglabāšanu, attīstīšanu un tālāknodošanu Latgales kultūrtelpā, lai caur to popularizētu senās tradīcijas un prasmes, kā arī sekmētu to pārmantojamību nākamajām paaudzēm.

Lai šo mērķi sasniegtu 19.oktobrī tiks organizēta pirmā nodarbība “Radošās darbnīcas tradicionālā instrumenta (cītars) spēlēšanā”, kuras vadīs Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas Stīgu instrumentu nodaļas vadītāja Inga Zeile. Radošajās darbnīcās būs iespēja ne tikai iegūt nepieciešamās iemaņas cītara spēlēšanā, bet arī rast priekšstatu par cītara saspēli ar citiem mūzikas instrumentiem – akordeonu un vijoli. Interesentiem lūgums uz nodarbību ņemt līdzi savus instrumentus – cītaru, akordeonu, vijoli.

Projekta kopējās izmaksas 1090 EUR. No Valsts Kultūrkapitāla fonda projekta īstenošanai ir saņemti 650 EUR. Līdzfinansējumu nodrošina Dagdas novada pašvaldība.

Projekts tiek īstenots Valsts Kultūrkapitāla fonda Tradicionālās kultūras nozares projektu konkursa ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja:

Projekta vadītāja Inta Viļuma

t.656 52174, e-pasts: oluteni@inbox.lv

 

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS