Kultūras ziņas, NVO ziņas

11.09.2019

Tēva diena Andzeļos

1234 1/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Saulainā, siltā rudens svētdienā 8.septembrī, pirmo reizi Andzeļos tika svinēta Tēva diena. Šis pasākums tika rīkots projekta ietvaros “Ģimenes vērtību saglabāšana Andzeļos”.

Pie Andzeļu pamatsskolas pulcējās lieli un mazi Andzeļu ciemata iedzīvotāji, lai godinātu un sveiktu savus dārgos un vislabākos tēvus. Pasākuma sakuma ar burvīgu un iespaidīgu deju, tēvus sveica bērni no Dagdas JIC deju kolektīva"NIKA". Pēc neaizmirstama priekšnesuma, visi klātesošie devās uz Andzeļu ozolu parku, kurā ar tēvu spēkiem un bērnu līdzdalību tika iestādīti trīs jauni ozolu stādiņi, kā simbols tēvu stiprumam un varenībai.

Pēc oficiālās daļas, sākās īsta jautrība. Bērni ar saviem tēviem un māmiņām, sadalījās ģimeņu komandās, lai piedalītos dažādās jautrās aktivitātēs. Viņi izmēģināja savus spēkus torņa celšanā un zivju makšķerēšanā, kā arī sacentās bumbu mešanā uz jauna uztstādīta basketbola groza. Maziem bērniem bija iespēja palēkāt uz batuta, paspēlēt āra galda spēles, pūst ziepju burbuļus, nogaršot svaigi gatavotu popkornu. Radošajā darbnīcā bērniem bija iespēja darināt skaistas apsveikuma kartiņasun smieklīgas ūsas saviem mīļajiem tēviem.

Zaudētāju šajā dienā nebija, visas ģimeņu komandas saņēma nelielas balvas par dalību, bet vislielākā balva bija brīnišķīgi pavadītais laiks kopā vecākiem ar saviem bērniem. Gan bērni, gan vecāki guva neaprakstāmi daudz pozitīvu emociju un daudz enerģijas jaunajam mācību gadam!

Biedrība "OrhidejasS" pateicas Dagdas JIC, Andzeļu TN un visiem brīvprātīgajiem, kas palīdzēja organizēt un novadīt šo jauko pasākumu.

Projekts “Ģimenes vērtību saglabāšana Andzeļos” finansēts no valsts budžeta līdzekļiem un ar VRAA un VARAM kā finansējuma administrētāju atbalstu.

 

Biedrības "OrhidejasS" brīprātīgā Kristīne Gjača.

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS