Izglītības ziņas

10.11.2017

Projekts „Erasmus +” Ezernieku vidusskolā

1 1/
  • 1

Septembrī Ezernieku vidusskolā sāka darbu Erasmus + projekts „Laimīgi cilvēki mainīs pasauli” (Happy People will change the world), kurā piedalās 6 valstis: Portugāle, Spānija, Itālija, Polija, Slovēnija un Latvija.

Projekta vadītāja ir Ezernieku vidusskolas angļu valodas skolotāja Svetlana Grebneva. Projektam ir sava vietne, kur interesanti var iepazīties ar tā darbību: https://happypeopleerasmus.wordpress.com/day-of-languages/.

 

Skolas bieži koncentrējas uz bērna intelektu un zināšanām, bet nevar aizmirst, ka cilvēkam vēl ir jūtas un emocijas. Skolas maz pievērš uzmanības garīgai veselībai. Bērns mācās ne tikai intelektuāli, bet arī caur emocijām.

 

Projekta aktivitātes būs saistītas ar bērnu domām, vēlmēm, apkārtējās vides uztveri, garīgo un fizisko veselību. Uzmanība būs pievērsta jūtu un emociju izpētei, iespējai attīstīt sevī pozitīvas rakstura īpašības un tikt galā ar negatīvam emocijām.

 

Sadarbībā ar dalībvalstīm būs iespēja iepazīties ar to kultūru, tradīcijām un paražām, kā arī popularizēt savas tautas vērtības. Visas partneru skolas strādās pēc projekta izstrādātiem mērķiem un uzdevumiem. Gribas cerēt, ka šis darbs būs veiksmīgs un noderīgs  ne tikai skolēniem un skolotājiem, bet arī vecākiem.

 

 

Svetlana Grebneva

Ezernieku vidusskolas angļu valodas skolotāja

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS