Ziņas

09.09.2020

Projekta atskaite

12 1/
  • 1
  • 2

2020.gada Dagdas novada pašvaldības projektu konkursa „Sabiedrība ar dvēseli 2020” ietvaros Konstantinovas pagastā tika īstenoti divi projekti. Viens no tiem ir „Prieks bērniem!”, kura rezultātā tika izveidots rotaļu laukums, kurš atrodas Konstantinovas pagasta, c. Aleksandrova, „Līkloču” daudzdzīvokļu mājas pagalmā.

Projekta ietvaros tika iegādāts rotaļu laukuma komplekts, kurā ietilpst šūpoles, slidkalniņš un kāpšanas siena, kā arī tika uzstādīts un nokrāsots riepu nožogojums, izgatavota un uzstādīta smilšu kaste, soliņi, miskaste.

Projekta realizācijas rezultātā bērni ieguva iespēju rotaļāties svaigā gaisā un  jautri pavadīt laiku kopā.

Otrs projekts ir „Mēs par sakoptu pagastu!”, kura rezultātā tika izveidota skaista puķu dobe, kura atrodas Konstantinovas pagasta centrā, blakus nesen iestādītajiem augļu kokiem.

Tika iegādāti un iestādīti ziedi, tūjas un dažādi košumkrūmi, uztaisīti un novietoti soliņi un miskaste.

Projekta realizācijas rezultātā  pagasta iedzīvotājiem un ciemiņiem ir vieta, kur var pavadīt brīvo laiku, aprunāties, atpūsties svaigā gaisā.

Izsakām lielu pateicību Dagdas novada pašvaldībai un Attīstības un plānošanas nodaļas projektu koordinatoriem par sniegto palīdzību un iespēju realizēt mūsu ieceri!

Liels paldies Konstantinovas pagasta pārvaldes vadītājai un brīvprātīgajiem iedzīvotājiem par ieguldīto darbu!

 

Konstantinovas pagasta nereģistrēta iedzīvotāju grupa „Laime” un „Konstantinovieši”

 

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS