Kultūras notikumi

01.05.2022

PERPETUUM RITMICO koncerts TEMPĻU MŪZIKA

1 1/
  • 1

Svētdien, 1.maijā plkst.12.30 Dagdas Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīcā - kvarteta PERPETUUM RITMICO koncerts TEMPĻU MŪZIKA.

2014.gadā dibinātais Perpetuum Ritmico ir vienīgais pastāvīgi koncertējošais sitaminstrumentu ansamblis Latvijā. Visi ansambļa mūziķi – Guntars Freibergs, Mikus Bāliņš, Elvijs Endelis un Ernests Mediņš – ir koncertējoši sitaminstrumentālisti, kas savu meistarību kaldinājuši kā Latvijā, tā ārzemēs. Ansamblis ir uzstājies teju visās Latvijas lielākajās koncertzālēs, kā arī koncertējis Lietuvā, Igaunijā un Vācijā. Perpetuum Ritmico ir sadarbojies ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri un kamerorķestri Sinfonietta Rīga. 2017. gadā ansamblis Perpetuum Ritmico tika nominēts Latvijas Lielajai Mūzikas balvai kategorijā “Gada koncerts”. 2019.gadā iegūta Spēlmaņu nakts nominācija par gada muzikālo partitūru bērnu izrādei “Salātlapiņa”, konkursā "JVLMA labākais studentu kameransamblis” kategorijā A — dueti, iegūta 1.vieta.

4. maijs, Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadiena, Baltā galdauta diena, ir mūsu īpašie svētki. Un svētki ir jāsvin. Tas ir arī labs iemesls, lai pie viena galda bez ikdienas skrienošās paviršības satiktos gan ģimenes, gan draugi, gan pirmoreiz ieraudzīti cilvēki. Parunātos, priecātos un godinātu savu zemi. Uzklāt baltu galdautu un likt uz tā cienastu ir kā pateicība mūsu zemei, augļiem, ko tā mums dod, mūsu labklājībai, mūsu izpratnei par darbu, dzīvi un ikdienu. Jo arī ikdienu ir jāprot ļoti skaisti nodzīvot, par spīti negludumiem.
Aicinām šos svētkus svinēt ne tikai ģimenes lokā, bet apmeklēt Dagdas Kultūras centra piedāvātos pasākumus.

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS