• 3
  • 4
  • 5
  • 6

Kā jau katru gadu Daugavpilī notiek sacensības vieglatlētikā “Daugavpils tūre”. 4.novembrī notika šo sacensību 2.posms, kurā piedalījās Sporta skolas divdesmit vieglatlēti četrās vecuma grupās.

Vecākajā vecuma grupā godalgotās vietas izcīnīja Linards Pauliņš un Mārtiņš Konošonoks. Linardam 2.vieta trīssolī no vietas un 3.vieta 50m skrējienā. Abās distancēs sportists uzlaboja savus labākos rezultātus. Mārtiņš Konošonoks pārvarēja 1,80m augstu latiņu un ieguva 2.vietu. Vidējā vecuma grupā Andris Vorobjovs augstlēkšanā izcīnīja 1.vietu.

Vislielākā konkurence notika jaunākajā grupā, kurā arī tika izcīnītas četras godalgas. Undīne Kromāne bija ātrākā no Dagdas 50m distancē un starp konkurentēm ierindojās 3.vietā. Viktors Kuzmins augstlēkšanā uzrādīja trešo labāko rezultātu, bet Samuels Zariņš palika nepārspēts tāllēkšanā no vietas. Visjaunākajā grupā tāllēkšanā no vietas pie godalgas tika Kristaps Stepiņš. Viņam trešā vieta.

Andris Mileika un Katrīna Kuzņecova tika 50m finālā, bet šoreiz pie godalgām netika. Abiem ceturtā vieta un cerības uz uzvaru. Katrīna arī augstlēkšanā palika 4.vietā uzreiz aiz uzvarētājiem. Danielam Kazakevičam divas ceturtās vietas. Arī Anastasijai Gaveikai augstlēkšanā mazliet pietrūka līdz trešajai vietai.

Tie bija ziemas sezonas pirmie starti, kuri Latgales reģionā turpināsies Ludzā un Preiļos. Novēlēsim jauniem sportistiem pacietību, tiem gatavojoties, un veiksmīgus startus!