Kultūras ziņas

12.08.2019

Dagdas delegācija Ineses Galantes festivālā

12 1/
  • 1
  • 2

Šovasar Latvijas ievērojamākais starptautiskais mūzikas festivāls “Summertime – aicina Inese Galante” svinēja jau 15.jubileju un norisinājās no 5. līdz 11. augustam, atklājot uz Dzintaru koncertzāles skatuves spilgtākās latino, džeza, rokenrola, fankmūzikas, Balkānu un klasiskās mūzikas zvaigznes. 6.augustā festivāla koncertu apmeklēja arī Dagdas novada kultūras dzīves veidotāji.

Kultūras pasākumu organizatoriem, amatiermākslas kolektīvu dalībniekiem un atbalstītājiem bija iespēja redzēt Baltijā pilnīgi jaunu un nebijušu mūzikas šovu spilgtajā un bezrūpīgajā grupas „Puerto Candelaria” koncertā.

Virtuozi no saulainās Kolumbijas ir plaši pazīstami arī ārpus savas dzimtenes robežām. Grupas dalībnieku apbrīnojamā enerģija visos pasaules kontinentos ceļ kājās dažāda vecuma koncertu apmeklētāju tūkstošus, liekot tiem dejot un sapņot par mūžīgu vasaru. „Puerto Candelaria” mūzika balstās uz populāriem kolumbiešu mūzikas ritmiem, pilniem ar fantāziju un brīnumainu garu, izsaucot klausītājos visā pasaulē spilgtas emocijas un raisot patīkamas sajūtas.

Leģendārais, pasaules operas dīvas Ineses Galantes iedvesmotais festivāls tradicionāli iezīmē Jūrmalas vasaras koncertsezonas kulmināciju, ko novērtēja arī Dagdas novada cilvēki.

Paldies Dainim Platacim par brīnišķīgu projektu vairāku gadu garumā, kas rada iespēju mums paplašināt redzesloku, pilnveidot zināšanas un rosināt radošu izaugsmi.

 

Kultūras centra vadītāja

Inese Plesņa

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS