1 12.12.2017
Jauniešu centros un biedrībās saņemta labdarības krava no Vācijas

Novembra beigās mūsu novada jauniešu iniciatīvu centram un biedrībām tika piegādāta labdarības krava, ko noorganizēja mums labi zināmā bijusī novadniece Jana Orlovski – Grodotzki un ciemiņi no Vācijas Olly Kunnerts un Alexender Siewert.

[vairāk]
1 12.12.2017
Aizvadīta mazākumtautību māksliniecisko kolektīvu skate

2017.gada 3.decembrī Rēzeknes kultūras namā notika Mazākumtautību māksliniecisko kolektīvu skate dalībai Starptautiskajā folkloras festivālā “Baltica - 2018” un XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos.

[vairāk]
1 12.12.2017
Mana Latvija ceļā uz simtgadi

Cilvēku izgaismo darbi, katru mēnesi – notikumi. Novembri, gada tumšāko mēnesi, ik gadu izgaismo mūsu valsts dzimšanas dienas pasākumi. Un liekas, ka visi mūsu darbi, aktivitātes un labās domas šajā rudens mēnesī tiek veltītas Latvijai.

[vairāk]
1 12.12.2017
Izglītojas bibliotekāri, Tautas namu vadītāji un jauniešu centru vadītāji

7. decembrī Dagdas novada tautas bibliotēkā un Dagdas bērnu bibliotēkā notika seminārs Dagdas novada bibliotekāriem, Tautas namu vadītājiem un jauniešu centru vadītājiem.

[vairāk]
1 11.12.2017
Aicinām aizpildīt aptaujas anketu par kultūras dzīvi Dagdas novadā

Dagdas novada pašvaldība veic aptauju ar mērķi noskaidrot iedzīvotāju viedokli par kultūras dzīves kvalitāti novadā. Iegūtā informācija tiks izvērtēta un izmantota, lai veidotu dažādām gaumēm atbilstošu un kvalitatīvu kultūras piedāvājumu Dagdas novadā.

[vairāk]
1 11.12.2017
LAD aicina bērnus un jauniešus piedalīties “Piens un augļi skolai” konkursā

Lauku atbalsta dienests un Zemkopības ministrija aicina Latvijas pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus un 1.-9. klašu skolēnus piedalīties programmas “Piens un augļi skolai” konkursā.

[vairāk]
1 11.12.2017
Novembris Konstantinovas sākumskolā

Latviešiem Mārtiņdiena saistās galvenokārt ar rudens beigu darbiem un ziemas sākumu. Un neapšaubām Mārtiņu simbols ir gailis.

[vairāk]
1 08.12.2017
Notiks konference “Bāriņtiesas pārmaiņu procesā”

Piektdien, 8.decembrī Liepājā, Liepājas Olimpiskajā centrā, Latvijas Bāriņtiesu darbinieku asociācija sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi un Liepājas pilsētas bāriņtiesu organizē konferenci'' Bāriņtiesas pārmaiņu procesā''. Konferencē dalību apliecinājuši vairāk nekā 280 bāriņtiesu darbinieki no visiem Latvijas reģioniem.

[vairāk]