Kultūras ziņas

16.02.2021

Noslēdzās fotokonkurss "Valentīndienas sirsniņas"

123 1/
  • 1
  • 2
  • 3

Visas balsis ir saskaitītas un uzvarētāji noskaidroti.

  1. vieta - Svetlanas Mahmudovas audžuģimene Semo Nils Paļkins Baļķitis;
  2. vieta -Ernests Baldiņš;
  3. vieta - Liene Matjušonoka.

Liels paldies visiem dalībniekiem:

  1. Armands Geks Konstantinova (like 29)
  2. Agnese Geka Konstantinova (like 23)
  3. Artis Geks Konstantinova (like 19)
  4. Kirills Drozds Svariņu pag. (like 15)
  5. Niks Safronovs Konstantinova (like 23)
  6. Lauris Pojats Konstantinova (like 28)
  7. Semo Nils Paļkins-Baļkitis Konstantinova (like 115)
  8. Šķaunes māmiņu centrs (like 31)
  9. LSK Krāslavas Dagdas Aglonas novadu komitejas Dagdas nodaļas darbinieki (like 86)
  10. Agris Liepiņš Aleksandrovas pamatsskola (like 24)
  11. Almaza Jenoviča Aleksandrovas pamatsskola (like25)
  12. Anastasija Jegorova Aleksandrovas pamatsskola (31)
  13. Armands Špoģis Aleksandrovas pamatsskola (like23)
  14. Daniela Ehigiatora Aleksandrovas pamatsskola (like49)
  15. Diāna Ugare Aleksandrovas pamatsskola (like30)
  16. Ērika Drozdova Aleksandrovas pamatsskola (like22)
  17. Margarita Fomina(2) Aleksandrovas pamatsskola (like 21)(like34)
  18. Jesēnija Jermolajeva Aleksandrovas pamatsskola like44)
  19. Lada Bojarune Aleksandrovas pamatsskola (like26)
  20. Laura Beinaroviča Aleksandrovas pamatsskola (like25)
  21. Līga Mileika(2) Aleksandrovas pamatsskola (like27) (like 33)(like30)
  22. Linda Vanaga Aleksandrovas pamatsskola (like30)
  23. Marina Čubrieviča Aleksandrovas pamatsskola (like26 like)
  24. Māris Dorozko(3) Aleksandrovas pamatsskola (like 37)(like49)(like 46)
  25. Milana Beinaroviča Aleksandrovas pamatsskola(like23)
  26. Anna Neverovska Aleksandrovas pamatskola (like40)
  27. Nikita Ivanovs Aleksandrovas pamatsskola (like24)
  28. Raitis Rudka(3) Aleksandrovas pamatsskola (like35)(like24)(like22)
  29. Solvita Saratova Aleksandrovas pamatsskola (like38)
  30. Inga Grundāne konstantinova (like37)
  31. Lidija Leitāne Škaunes pag. (like16)
  32. Ginta Andžāne Dagda (like25)
  33. Jans Gerasimovs Konstantinova like (17)
  34. Timurs Mihailovskis Dagda (like24)
  35. Ņikita Mihailovskis Dagda (like23)
  36. Artjoms Muižnieks Ozoļiņi (like50)
  37. Dana Plotka Dagda (like36)
  38. Mārtiņš Rutka  2 Dagda (like16) (like41)
  39. Luize Kromāne (like17)
  40. Amanda Kromāne (like11)
  41. Sabīne Borovkova Dagda (like15)
  42. Ģertrūde Paškeviča Dagda (like44)
  43. Rihards Provejs Dagda (like13)
  44. Liene Matjušonoka Dagda (like 88)
  45. Kaspars Virza Dagda (like16)
  46. Ernests Baldiņš Dagda (like98)
  47. Uldis un Baiba Baldiņi Dagda (like82)
  48. Elīna Stikute Dagda (like17)
  49. Maruta Zviedre Konstantinova (like16)
  50. Rasma Čapkeviča Berziņu pag.(like 22)(like20)
  51. Ilona Bronka Dagdas NB bērnu literatūras nodaļa (like34)
  52. Tatjana Grauba Dagda (like37)(like36)
  53. Natālija Trofimova JB”Dzirkstelītes’’(like17)(like21)(like25)
  54. Patkriks Baldiņš
  55. Kate Baldiņa
  56. Nikita Trofimovs
  57. Valērija Gabrusjonoka
<- Atpakaļ uz: Kultūra