Paziņojumi, Domes ziņas

12.07.2021

Clean R tīrības dienas Krāslavas novada Dagdas pilsētas un pagastu apvienībā

1 1/
  • 1

Dagdas pilsētas un pagastu apvienībā dzīvojošiem iedzīvotājiem tradicionāli tiek dota lieliska iespēja bez maksas atbrīvoties no sadzīvē nederīgām un savu laiku nokalpojušām elektriskām un elektroniskām iekārtām.

Elektriskās un elektroniskās iekārtas ir ledusskapji, veļas un trauku mazgājamās mašīnas, elektriskās krāsniņas un radiatori, putekļu sūcēji, fēni, gludekļi, kafijas automāti, tosteri, datori, monitori, printeri, televizori, radioaparāti, urbjmašīnas, mobilie tālruņi un citas iekārtas.

Elektriskās un elektroniskās iekārtas varēs nodot 2021.gada 30. jūlijā. Iekārtām zemāk minētajos ciematos pie dalīti vākto atkritumu šķirošanas punktiem, ir jābūt izliktām ne vēlāk kā līdz plkst. 9:00.

Konstantinova – Račeva- Asūne - Apaļi - Neikšāni - Svariņi - Porečje - Šķaune - Ezernieki -Andzeļi – Andrupene (Ezernieku iela 1, pie  kultūras nama),  - Mariampole - Astašova – Dagda un Dagdas pagasts (Dagdā, Brīvības iela 29 (pie  slimnīcas )).

Uzmanību! Iekārtām jābūt neizjauktām vai droši iepakotām, lai tās neizdala cilvēka veselībai un dzīvībai kaitīgās vielas!

Kāpēc jānodod pārstrādei?

Elektriskās un elektroniskās iekārtas ir videi kaitīgie atkritumi, ko nedrīkst mest sadzīves atkritumu konteineros. Šīs iekārtas satur sastāvdaļas, kas, nonākot vidē vai saskarē ar cilvēku, var būt ļoti kaitīgas. Nododot šos priekšmetus videi draudzīgai pārstrādei, Jūs ne vien atbrīvosiet savu mājokli no nederīgām lietām, bet arī saudzēsiet dabu! Nodotā tehnika tālāk nonāks pārstrādes cehos, kur to izjauks, atdalot plastmasu un citas pārstrādei derīgās sastāvdaļas.

Clean R tīrības dienas Dagdas pilsētas un pagastu apvienībā tiek organizēts sadarbībā ar Krāslavas novada domi.

 

Nodod plēvi! Viens un divi!

Ja saimniecībā sakrājusies plēve, plastmasas maisi un kannas, kas vairs nenoder ikdienas darbos - nekrāj, nodod to pārstrādei. Vides pakalpojumu sniedzējs SIA “Clean R” sadarbībā ar Krāslavas novada pašvaldību piedāvā Dagdas pilsētas un pagastu apvienībā dzīvojošiem iedzīvotājiem un uzņēmējiem sakopt savus īpašumus, un 2021.gada 28.jūlijā nododot pārstrādei plastmasas iepakojumu.

Plēves nodošana ir bez maksas.

 

Aicinām nodot:

     agro plēvi;

     dārza plēvi;

     ruļļu ietinamo plēvi;

     skābsiena plēvi;

     iepakojuma plēvi;

     polipropilēna maisus;

     plastmasas kannas.

 

Kur? uz vietas saimniecībā, iepriekš piesakot izvešanu zvanot uz tālr. 29417999 obligāti norādot prognozējamo apjomu. Pieteikties var līdz 2021.gada 23.jūlijā.

 

SIA “Clean R” un Krāslavas novada pašvaldība aicina saudzēt Latvijas dabu - neizmet un nededzini atkritumus!

 

<- Atpakaļ uz: Pašvaldība