1 26.11.2021
Latvijas dzimšanas diena Ezernieku vidusskolā

Mūsu skolā Patriotisma nedēļa novembrī norisinājās īpašā gaisotnē. Šo nedēļu raksturo daudzveidīgas skolēnu aktivitātes, izzinot Latvijas dabu, cilvēkus, vēsturi, kultūru.

[vairāk]
1 24.11.2021
Radošās darbnīcas Ķepovā

Ķepovas Saietu namā Latvijas Republikas 103. gadadienai veltīts pasākums radošās darbnīcas - “Patriota piespraude, lietišķā piespraude valsts karoga krāsās, apsveikuma kartiņa Latvijas valsts svētkos”.  

[vairāk]
1 23.11.2021
JIC spilgtākās aktivitātes

DAGDAS JAUNIEŠU INICIATĪVU CENTRA spilgtākās aktivitātes gada laikā NO NOVEMBRA LĪDZ NOVEMBRIM 2020. – 2021.

[vairāk]
1 23.11.2021
Latvijas valsts svētki Dagdas pilsētas un pagastu jauniešu centros un biedrībās

Lāčplēša dienā Dagdas pilsētas un pagastu apvienības (DPPA) jauniešu centru un biedrību apmeklētāji tika aicināti noskatīties Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas un Pasaules Dabas Fonda veidotās dokumentālās filmas “Neatstāj pēdas” pirmizrādi.

[vairāk]
1 23.11.2021
Pilngadnieku godināšana Asūnē

Esi cilvēks ar raksturu cietu, Savus sapņus kas pildīt prot! Lai tu smaidot uz nākotni ietu, Ceļu skaistāko kāds vien var būt. Sagaidot Lāčplēša dienu  un Latvijas dzimšanas dienu, Asūnes Tautas namā ir izveidojusies tradīcija godināt mūsu pagasta jauniešus, kuri sasnieguši pilngadību. Novēlējumi un sirsnīgi apsveikumi tika teikti Anitai Kekerei,...

[vairāk]
1 23.11.2021
Sāk informatīvu kampaņu „ES GRIBU SAVAS MĀJAS!”

Labklājības ministrija 22. novembrī uzsāka informatīvu kampaņu “ES GRIBU SAVAS MĀJAS!”, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par bāreņu un bez vecāku gādības palikušu bērnu aprūpi, ģimeniskas vides nozīmību bērna veselīgai un pilnvērtīgai attīstībai, un samazināt institūcijās esošo bērnu skaitu, rosinot iedzīvotājus kļūt par audžuģimeni,...

[vairāk]
1 23.11.2021
Novembris - Latvijas svētku mēnesis

Novembris ir valsts svētku mēnesis, kad gaisā virmo īpaša noskaņa. Šī mēneša ietvaros parasti notiek pasākumi, kuri veltīti Latvijas Valsts proklamēšanas gadadienai. Šogad Dagdas Kultūras centrs svētku noskaņu iedzīvotājiem radīja gan klātienē, gan digitālajā vidē iestādes Facebook lapā.

[vairāk]
1 22.11.2021
"SKAN LATVIJA NOVEMBRĪ!"

Sagaidot Lāčplēša un Latvijas dzimšanas dienas, Svariņu tautas nams piedāvāja Dagdas pilsētas un pagastu apvienības iedzīvotājiem piedalīties akcijā "Skan Latvija novembrī!", lai ienestu savā mājā vai dzīvoklī svētku noskaņu.

[vairāk]
1 22.11.2021
18. novembris Svariņos

Cilvēki ir Latvijas valsts bagātība! Turpinot ilggadējo Svariņu tautas nama tradīciju, tiek godināti mūsu pagasta 2021.gada gaviļnieki.

[vairāk]
1 18.11.2021
Krāslavas novada Gada cilvēks

17. novembrī Krāslavas novada pašvaldības domes ēkā notika Valsts svētku svinīgais pasākums, kura laikā godināja konkursa „Krāslavas novada Gada cilvēks” balvas saņēmējus nominācijās „Mūža ieguldījums” – par ilggadīgu, godprātīgu darbu un ieguldījumu sava novada un tā iedzīvotāju labā un „Gada cilvēks” – par nozīmīgiem sasniegumiem novada labā un...

[vairāk]