1 03.04.2020
Par kanālu “ Tava klase’’ PAPILDINĀTS

Jau no nākamās nedēļa virszemes televīzijas ēterā būs pieejams speciāls izglītojošs kanāls 1.-4. klašu skolēniem, lai palīdzētu nodrošināt attālinātas mācības. Kanāls "Tava klase" būs skatāms "Re:TV" un "Sporta centra" kanālos un būs pieejams arī internetā.

[vairāk]
1 03.04.2020
Informācija iedzīvotājiem par COVID-19

Infografika par COVID-19 profilaksi un simptomiem (LV)Infografika par COVID-19 profilaksi un simptomiem (LV)Infografika par COVID-19 profilaksi un simptomiem (LV)Infografika par to, kā vīruss izplatās un COVID-19 profilaksi (LV)Buklets iedzīvotājiem par izolāciju un karantīnu (LV)Buklets iedzīvotājiem par izolāciju un karantīnu (RU)Tabula:...

[vairāk]
1 03.04.2020
Sākas ceturtā dabas skaitīšanas sezona

Ir uzsākusies dabas skaitīšanas ceturtā, noslēdzošā sezona, kurā eksperti Dabas aizsardzības pārvaldes uzdevumā līdz oktobrim apsekos dabas vērtības 78 novados, izvērtējot tajos sastopamo purvu, mežu, saldūdeņu, piekrastes, alu, iežu atsegumu un bioloģiski vērtīgo zālāju atbilstību Eiropas Savienības nozīmes aizsargājamiem biotopiem.

[vairāk]
1 03.04.2020
PII “Saulīte” marts

Drīz visās Latvijas skolās tiks ieviests pilnveidotais mācību saturs un pieeja, bet mūsu pirmsskolas izglītības iestādes pēc jaunajām vadlīnijām strādā jau no mācību gada sākuma.

[vairāk]
1 03.04.2020
"Dagdas novada ziņas" aprīļa numurs

Ir iznācis aprīļa pašvaldības informatīvais izdevums

[vairāk]
1 02.04.2020
Notiks VIDEOKONFERENCE "Par valsts budžeta dotācijas izglītojamo brīvpusdienām izlietojumu"

Šī gada 3.aprīlī no plkst. 10.00 – 11.30 Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS) notiks videokonference "Par valsts budžeta dotācijas izglītojamo brīvpusdienām izlietojumu".

[vairāk]
1 02.04.2020
Vierbu, vierbu!

Tuvojas Pūpolsvētdiena. Tas nozīmē, ka tieši pēc nedēļas būs klāt arī Lieldienas, kuras ar nepacietību gaida gan lieli, gan mazi. Droši vien katrs no bērnības atceras Pūpolsvētdienas rītu, kad kāds no mājiniekiem centās piecelties agrāk par citiem, saulītei lecot, aizskriet pēc pūpolu zara vai sameklēt jau vakarā netālu paslēpto. Tad sekoja pats...

[vairāk]
1 02.04.2020
Par ārstniecības iestāžu darbu ārkārtējās situācijas apstākļos

Nacionālais veselības dienests aktualizē Veselības inspekcijas (turpmāk Inspekcija) 17.03.2020. izplatīto informāciju par ārstniecības iestāžu darbu ārkārtējās situācijas apstākļos:

[vairāk]
1 02.04.2020
Palīgā skolotājiem darbā ar skolēniem karjeras izvēlē

Atbilstoši 21. gadsimta strauji mainīgajai situācijai darba tirgus tendencēs un sabiedrības dzīves procesos Latvijas skolās jau vairākus gadus aktuāla nepieciešamība ir tāds metodiskais nodrošinājums, lai pedagogi karjeras konsultanti, skolotāji un klašu audzinātāji varētu sniegt skolēniem pilnvērtīgu karjeras attīstības atbalstu un nodrošinātu...

[vairāk]
1 02.04.2020
Nodot COVID-19 analīzes var arī Rēzeknē, Dubultos, Jelgavā un Alūksnē

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no šīs nedēlas Rēzeknē, Dubultos, Jelgavā un Alūksnē darbu sākuši COVID -19 analīžu nodošanas punkti, kur, pēc iepriekšēja pieraksta un ierodoties ar privāto automašīnu, pacienti var veikt valsts apmaksātas analīzes.

[vairāk]