Domes ziņas, Izglītības ziņas

26.02.2018

Turpinās skolu tīkla optimizācija

1 1/
  • 1

2018.gada 21.februāra domes sēdē virzītais lēmumprojekts par Konstantinovas sākumskolas likvidēšanu neguva deputāta vairākuma atbalstu, tāpēc tas netika pieņemts. Taču 26.februāra domes ārkārtas sēdē, kad atkārtoti skatīja jautājumu par Konstantinovas sākumskolas likvidēšanu, tas tika apstiprināts.

 

Konstantinovas sākumskola

Pašreiz tiek realizētas vispārējās pirmsskolas izglītības un pamatizglītības pirmā posma (1.-6. klase) programmas. Pirmsskolas izglītības programmu apgūst 14 bērni, un 1.-6.klasē mācās 14 skolēni. 3 pedagogi strādā pamatdarbā (tajā skaitā arī 1 pirmsskolas pedagogs) un 4 pedagogi savieno amatus ar darbu citās izglītības iestādēs (mūzika, sports, angļu valoda, sākumskolas skolotāja).

 

Slēdzot sākumskolu, skolēniem tiks piedāvāta iespēja mācīties citās izglītības iestādēs. Skolas ēkas telpās joprojām darbosies LSK Krāslavas, Aglonas un Dagdas komitejas Konstantinovas nodaļa un Jauniešu centrs. Vecāki, izglītības iestādes personāls par skolas slēgšanu tika informēti 2018.gada 19. februārī. Tika uzklausīts vecāku viedoklis un priekšlikumi. Vecāki vēlas atstāt skolā pirmsskolas izglītības grupu.

 

Jau iepriekš ziņojām, ka 2018.gada 21.februāra domes sēdē deputāti nolēma Asūnes pamatskolu un Šķaunes pamatskolu reorganizēt par sākumskolām. Vairāk par to ŠEIT>>>

 

Informāciju sagatavoja:

Marija Micķeviča

Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītāja

 

Guna Malinovska

Sabiedrisko attiecību un komunikāciju nodaļas vadītāja

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS