Notikumi

15.06.2018

TRAKTORDIENA 2018

1 1/
  • 1

TRAKTORDIENA 15. un 16. jūnijā!   Tuvojas TRAKTORDIENA 2018 – lauksaimniecības nozares lielpasākums jau 9. reizi, kur vienuviet varēsiet sastapt vairāk kā 100 lauksaimniecības uzņēmumus un organizācijas, vērot populārāko zīmolu traktoru sacensības, velkot piekabes pret kalnu un AGROVĪZIJA LATVIJA 2018 sējumu izmēģinājumus.

Nodibinājums “Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” sadarbībā ar partneriem – z/s Eriņi, Latvijas Republikas Zemkopības ministriju, SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”, Latvijas Lauksaimniecības universitāti un Nacionāliem bruņotiem spēkiem 15. un 16. jūnijā aicina visus lauksaimniecības nozares interesentus, lauku un pilsētu iedzīvotājus uz tradicionālo lielpasākumu TRAKTORDIENA 2018. Tas šogad notiek jau 9. reizi, atgriežoties z/s Eriņi  Bauskas novadā, Dāviņu pagastā, Spolnieku laukā!

Lauksaimniecības nozare kļūst arvien viedāka – šajā pasākumā apmeklētāji varēs praksē iepazīties ar modernākajām tehnoloģijām un saņemt profesionāļu konsultācijas, lai būtu informēti par labāko savai saimniecībai – tehnikas parkam, labības laukam un dārzam.

Pasākumā TRAKTORDIENA 2018 15. un 16. jūnijā apmeklētājiem būs iespēja:

  • vērot pasaulē pazīstamāko zīmolu traktoru sacensības piecās jaudas disciplīnās, piedaloties traktortehnikas dīleriem un saimniekiem tautas klasē;
  • vērtēt lauksaimniecības tehnikas praktiskos demonstrējumus;
  • satikt vairāk kā 100 pasākuma dalībniekus – lauksaimniecības nozares uzņēmumus, valsts sektora un lauksaimniecības nevalstisko organizāciju pārstāvjus, dažādu lauksaimniecības nozaru speciālistus, iepazīties ar lauksaimniecības izglītības iestādēm;
  • piedalīties dažādās aktivitātēs, kas būs interesantas gan lieliem, gan maziem.

Pirmo reizi kopā ar TRAKTORDIENU notiks arī AGROVĪZIJA LATVIJA 2018, kuras laikā varēs apskatīt un salīdzināt augu aizsardzības kompāniju sētos rapšu un kviešu izmēģinājumu lauciņus un izmantotās tehnoloģijas.

Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, lauku vides saglabāšanu un pilnveidošanu, resursu efektīvāku izmantošanu un apsaimniekošanu, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, organizēt pieredzes apmaiņu starp lauksaimniecības nozares pārstāvjiem.

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS