Domes ziņas

24.03.2020

Paziņojums iedzīvotājiem, kuri no 16. marta atgriezušies no ārzemēm

1 1/
  • 1

Ņemot vērā Covid-19 vīrusa dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, Dagdas novada pašvaldība uzsāks palīdzības sniegšanu pirmās nepieciešamības preču piegādē Dagdas novada iedzīvotājiem, kuri saistībā ar valstī noteiktajiem covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem atrodas karantīnā vai pašizolācijā, un nav citu opciju, kā sarūpēt nepieciešamo, kā arī vecāka gadagājuma iedzīvotājiem, kuri piesardzības dēļ nevēlas doties uz veikalu vai aptieku.

Nepieciešamības gadījumā iedzīvotājiem pēc atbalsta ir jāvēršas pie Dagdas novada sociālā dienesta sociālajiem darbiniekiem, zvanot uz norādītajiem kontakttālruņiem 65681717; 25443696 darba laikā vai rakstot uz e-pastu: soc.dienests@dagda.lv.

Telefoniski jāvienojas par vajadzīgajām precēm, pirkumu apmaksas kārtību un piegādes laiku.  Pakalpojums būs pieejams līdz valstī noteiktās ārkārtējās situācijas beigām.

Pašvaldība aicina būt atbildīgiem pret savu un apkārtējo veselību. Epidemioloģiskās drošības likums nosaka to, ka personas pienākums ir nepakļaut citas personas inficēšanās riskam un personai ir pienākums pildīt epidemiologa norādījumus, lai novērstu inficēšanās risku citu cilvēku veselībai. Mājas karantīnas režīma neievērošana ir Epidemioloģiskā drošības likuma pārkāpums, kam var tikt piemērots administratīvais sods.

Visiem, kuri atgriežas no ārzemēm, patlaban ir jāievēro 14 dienu obligāta pašizolācija.

Esiet atbildīgi pret savu ģimeni, kaimiņiem, draugiem, kolēģiem un sabiedrību kopumā, jo tikai tā mēs varam apturēt šī vīrusa izplatību!

 

Sanita Karpoviča

Sabiedrisko attiecību un komunikāciju nodaļas vadītāja

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS