Paziņojumi, Domes ziņas

12.09.2018

Latvija Pasaules Talkā

1 1/
  • 1

Ar rosinājumu katram no mums iestādīt savu koku vai piedzīvot koka dzimšanu no iestādītās sēkliņas, Lielā Talka aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties Pasaules talkā, kas notiks 150 pasaules valstīs š.g. 15.septembrī.

 

Lielās Talkas mājas lapā talkas.lv ir izveidota īpaša karte – http://talkas.lv/laimes-koki/, kurā ikviens – gan liels, gan mazs, tiek aicināts atzīmēt vietu, kur ir iesējis koka sēkliņu vai iestādījis stādiņu, kā arī atstāt vēlējumu Latvijai un pasaulei nākamajos 100 gados.

Ikviens ir aicināts 15.septembrī iedēstīt savu koka sēkliņu vai iestādīt koku īpaši izveidotā kartē mājas lapas www.talkas.lv karšu sadaļā: un dalīties ar savu veikumu, lietojot tēmturus #LielāTalka, #stādāmnākotni. Aicinātas piedalīties visas pašvaldības, skolas, bērnu dārzi, nevalstiskās organizācijas, draugu grupas un jebkurš individuāls cilvēks.

Kā piedalīties?

  • Sagatavo dēstāmo koka sēklu vai sameklē koka stādu;
  • Š.g. 15.septembrī to iestādi;
  • Nofotografē, ieraksti video un atsūti Lielajai Talkai;
  • Atzīmē savu stādījumu Latvijas kartē talkas.lv
  • Lieto tēmturi #LielāTalka, #stādāmnākotni un ieliec sociālajos tīklos.

Informācija: www.talkas.lv

Par Pasaules talku vairāk var uzzināt šeit.

Mainām Latviju! Maināmies paši! – Ja esi par zaļu Latviju – BALSO!


Aicinājums Dagdas novada pašvaldības darbiniekiem piedalīties Pasaules Lielajā talkā 2018.gada 15. septembrī, kuras ietvaros Dagdas jaunajā pludmalē un Dagdas muižas parkā notiks kociņu stādīšana un citi labiekārtošanas darbi.

Pulcēšanās 2018.g.15.septembrī plkst 9:00 Dagdas pludmalē. Ģērbties atbilstoši laikapstākļiem un plānotajai nodarbei.

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS