Ziņas, Domes ziņas, Kultūras ziņas

15.05.2017

Dagdas novada iedzīvotāji un mūsu viesi!

1 1/
  • 1

Pilnziedu laiks…Ģimeņu saliedēšanās svētki. Esam kopā roku rokā....Tas notiks Dagdas novada 4.Starptautiskajā bērnu un jauniešu dziesmu, deju un modes teātra festivālā “Apskauj mani māmuliņa”, š.g. 20.maijā plkst.14.00 Dagdas parka estrādē.

Festivālā satiksies sen iegūtie draugi, tiem piepulcēsies jauni. Dalībnieki visi kopā un katrs atsevišķi rādīs savas prasmes dziedāt  un dejot, demonstrēs radītos modes šedevrus. Daudzi dalībnieki aktīvi mācījušies programmas un priecēs  mūs.

  

Pasākuma laikā sumināsim novada aktīvās, darbīgās un čaklās ģimenes. Priecāsimies par viņu sasniegumiem, sekmēm, aktīvo sabiedrisko dzīvi.

  

Tiks pasniegtas Pateicības Dagdas novada iedzīvotāju konkursa  “Kad acis mirdz’’ un fotokonkursa “Skaistākie māmiņu un vecmāmiņu adījumi” dalībniekiem. Vairāk par konkursiem www.dagda.lv /Izglitiba /Konkursi

 

Novada iedzīvotājus aicinām aktīvi ņemt līdzdalību festivālā, atbalstīt dalībniekus, novērtēt visu skaisto un labo. Nevienam nepalikt malā, bet aktīvi iesaistīties un izbaudīt šo bērnu un jauniešu veidotos uzvedumus.

 

Festivāla laikā darbosies radošās darbnīcas bērniem un piepūšamā bērnu pilsētiņa.

 

Gatavojoties Latvijas  valsts  simtgadei  top   Dagdas novada  lielais paklājs. Pirmais mūsu  kopīgais darbs  būs  skatāms    festivālā un  katram  no  mums  būs iespēja  priecāties par kopīgā  darba  veikumu! Katram  no mums ir sava ģimene, bet arī mūsu Dagdas  novads ir viena liela un draudzīga ģimene.

 

Mums katram ir sava pasaule, kuru veidot arvien krāšņāku un labāku, bet  visi  kopā  mēs  veidojam mūsu kopīgo pasauli!

 

Plašāka  informācija par kolektīviem ir skatāma pielikumā festivāla avīzē.

Vairāk par Dagdas novada lielo paklāju www.dagda.lv /Izglitiba /Konkursi

 

Uz tikšanos  festivālā!

 

Festivāla organizatoru vārdā Dagdas novada IKSN vadītāja Marija Micķeviča


<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS