Paziņojumi, Domes ziņas, Ziņas

15.04.2019

Aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli!

1 1/
  • 1

Dagdas novada pašvaldība plāno iesniegt projektu par atklāta fiziskās aktivitātes laukuma izveidošanas nepieciešamību, dažāda vecuma bērniem, Dagdas pilsētas centrā un aicina iedzīvotājus piedalīties ieceres publiskajā apspriešanā. Laukuma vieta plānota pašvaldībai piederošajā zemes gabalā Dagdas pilsētas centrālajā skvērā.
Atklātajā fiziskajā aktivitātes laukumā plānots izvietot rotaļu elementus visām bērnu vecumu grupām, rūpnieciski ražotu un drošības standartiem atbilstošu aktivitāšu laukuma aprīkojumu.

Kā arī veic iedzīvotāju aptauju par plānotajiem pašvaldības projektiem biedrības “Krāslavas rajona partnerība” izsludinātajiem projektu konkursiem 2.1.rīcībā “Atbalsts vietējās teritorijas, ieskaitot dabas un kultūras objektu, sakārtošanai, pakalpojumu pieejamībai, kvalitātei un sasniedzamībai” un 2.2.rīcībā “Atbalsts sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai vietējiem iedzīvotajiem”.

Lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par iecerētajiem projektiem, līdz 30. aprīlim Dagdas novada pašvaldības mājaslapā www.dagda.lv ir pieejamas aptaujas, kurās ikviens tiek aicināts izteikt viedokli par piedāvātājām idejām.

Gaidām Jūsu viedokli un priekšlikumus!

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS