Domes ziņas, Kultūras ziņas

12.01.2018

Līdz 15.janvārim vēl var aizpildīt aptauju par kultūras dzīvi Dagdas novadā

1 1/
  • 1

Dagdas novada pašvaldība veic aptauju ar mērķi noskaidrot iedzīvotāju viedokli par kultūras dzīves kvalitāti novadā. Iegūtā informācija tiks izvērtēta un izmantota, lai veidotu dažādām gaumēm atbilstošu un kvalitatīvu kultūras piedāvājumu Dagdas novadā.

Pašvaldības pārziņā ir vairākas kultūras iestādes novadā. Amatiermākslas kolektīvi vai interešu grupas darbojas gan Dagdas pilsētā, gan katrā novada pagastā. Kultūras pasākumu organizatori cenšas pielāgot kultūras dzīvi attiecīgā pagasta sabiedrības vēlmēm un vajadzībām, kā arī domā par dažādu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu nepieciešamību.

 

Lai noskaidrotu, cienījamie iedzīvotāji, Jūsu viedokli par Dagdas novada kultūras pasākumu piedāvājumu, esam izstrādājuši aptaujas anketu.

 

Anketa ir pieejama aizpildīšanai elektroniski pašvaldības mājaslapā www.dagda.lv no 2017.gada 11.decembra līdz 2018.gada 15.janvārim, kā arī  papīra formātā  Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Dagdā (Alejas iela 4) un katrā pagasta pārvaldē.

 

Lūdzam Jūs iesaistīties gan atbilžu sniegšanā, gan informācijas tālākā izplatīšanā, aicinot arī savus radus, draugus un kaimiņus piedalīties aptaujā. 

Iepriekš pateicamies par sadarbību!

 

I.Plesņa

IKSN kultūras metodiķe

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS