Sporta ziņas

25.09.2019

Olimpiskā diena 2019

1234 1/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

20.septembrī visā Latvijā 768 norises vietās norisinājās tradicionālā “Olimpiskā diena 2019”, kas pulcēja vismaz 150 000 dalībnieku no 101 Latvijas pašvaldības un pilsētas.

Vienlaicīgi visās Latvijas “Olimpiskās dienas 2019” norises vietās pasākums sākās ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Dagdas novadā Olimpiskajā dienā piedalījās skolēni no Dagdas vidusskolas, Ezernieku vidusskolas, Andrupenes pamatskolas, Asūnes sākumskolas, Daugavpils būvniecības tehnikuma, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas.

Dalībnieki sacentās stafešu skrējienā, tautas bumbā, brīvdabas tautas bumbā, futbolā, virves vilkšanā, brīvdabas.


Vietu sadalījums pa veidiem:
MIX volejbols (3 zēni + 3 meitenes)
10.-12.klase virves vilkšana:
1. Dagdas vidusskola 1
2. Dagdas vidusskola 2
3. Ezernieku vidusskola
4. Dagdas vidusskola 3
5. Daugavpils Būvniecības tehnikums
6. Dagda vidusskola 4

10.-12.MIX volejbols (3 zēni + 3 meitenes):
1. Dagda vidusskola
2. Krāslavas Varavīksnes vidusskola
3. Ezernieku vidusskola
4. Daugavpils būvniecības tehnikums

7.-9.klase zēni futbols:
1. Dagdas vidusskola
2. Ezernieku vidusskola
3. Andrupenes pamatskola

7.-9.klase meitenes brīvdabas tautas bumba:
1. Dagdas vidusskola 3
2. Ezernieku vidusskola
3. Dagdas vidusskola 1
4. Dagdas vidusskola 2
5. Andrupenes pamatskola

Virves vilkšana 7.-9.klase (3 zēni + 3 meitenes):
1. Dagdas vidusskola 1
2. Dagdas vidusskola 2
3. Ezernieki
4. Andrupene
5. Dagdas vidusskola 3

Tautas bumba 4.-6.klase:
1. Andrupene
2. Dagdas vidusskola 1
3. Ezernieki
4. Dagdas vidusskola 2
5. Dagdas vidusskola 3
6. Asūnes pamatskola

Stafetes 4.-6.klase:
1. Dagdas vidusskola 1
2. Dagdas vidusskola 2
3. Dagdas vidusskola 3
4. Andrupenes pamatskola
5. Ezernieki vidusskola
6. Asūnes sākumskola

Stafetes 1.-3.klase:
1. Dagdas vidusskola 1
2. Dagdas vidusskola 2
3. Ezernieku vidusskola
4. Dagdas vidusskola 3
5. Asūnes sākumskola

Stafešu skrējiens 1.-3.klase:
1. Dagdas vidusskola 1
2. Dagdas vidusskola 2
3. Asūnes sākumskola
4. Dagdas vidusskola 3
5. Ezernieku vidusskola

Pamatskolu kopvērtējumā pirmo vietu ieguva Dagdas vidusskola, otro - Ezernieku vidusskola, trešo - Andrupenes pamatskola, ceturto - Asūnes sākumskola.

Vidusskolu kopvērtējumā pirmo vietu ieguva Dagdas vidusskola, otro - ieguva Ezernieku vidusskola, trešo - Daugavpils būvniecības tehnikums, ceturto - Krāslavas Varavīksnes vidusskola.

Paldies dalībniekiem un tiesnešiem!

 

Dagdas novada sporta skolotāju MA vadītājs Harolds Kavinskis

<- Atpakaļ uz: Sports