Sporta ziņas

06.01.2020

Jaunatnes “Sporta laureāts – 2019”

1234567 1/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

2019.gada izskaņā Dagdas novada Sporta skolas padome izvērtēja savu audzēkņu rezultātus un svinīgajā pasākumā viņiem pateicās par sasniegumiem. Piecās nominācijās tika pasniegtas pateicības un balvas sportistiem un viņu treneriem.

“Par sasniegumiem sportā” tika apbalvoti 8 audzēkņi N.Zavadskis, D.Koļesņikovs, A.Grišāne, J.Antonova, L.Pauliņa, D.Gributs, K.Utkins, E.Punculis, kuri vairākkārt ieguvuši godalgotās vietas starpnovadu un reģionālajās sacensībās.

 Diplomu un mazo kausu saņēma jaunie sportisti par augstiem rezultātiem Latgales reģionā un valsts sacensībās. Šajā nominācijā jāpiemin volejbola komandas meitenes M.Gorbunova, A.Morozova, L.Beitāne, L.Skorodihina, V.Mihejeva, N.Trofimova, K.Vasiļevska un vieglatlēti A.Plakoša, I.Rutka, V.Rutka, J.Vrubļevska, V.Ovčinko, V.Šēfere, E.Zemlicka, L.Borovkovs, E.Rukša.

“Par augstiem sasniegumiem sportā” vieglatlētikā diplomu un kausu saņēma K.Kuzņecova, K.Andžāns, I.Murāne, R.Malinovskis, S.Dimpere, K.Stepiņš, M.Giruckis. Par 3.vietu Latgales reģiona skolēnu sporta spēlēs volejbolā tika apbalvota S.Zemlicka, N.Gribute, L.Vasiļevska, K.Sudraba, A.Gribute.

Jana Poļaka, Ilze Beitāne saņēma lielo kausu par atzīstamiem sasniegumiem valsts sacensībās pludmales volejbolā un Undīne Kromāne, Andris Vorobjovs par augstiem sasniegumiem vieglatlētikā.

Sporta skola šogad var lepoties ar saviem sportistiem, kuri ieguva godalgotas vietas Latgales mēroga sacensībās, sasniedza augstus rezultātus valsts sacensībās. Daniels Kazakevičs Latvijas čempionātā ierindojās 9.vietā 2000m distancē, bet Viktors Kuzmins Latvijas čempionātā augstlēkšanā ieguva 7.vietu. Finālsacensībās “Pirmie starti vieglatlētikā” Luīze Kromāne tika apbalvota par 4.vietu un Arnis Dimpers par 3.vietu. Linardam Pauliņam Latvijas čempionātā 5.vieta 100m distancē, 6.vieta 60m distancē un 7.vieta 200m skriešanā. Samuels Zariņš ziemas čempionātā lodes grūšanā telpās ieguva 4.vietu, bet vasarā kļuva par bronzas medaļas īpašnieku. Viņiem visiem tika piešķirts sporta skolas tituls “Sporta laureāts - 2019”.   

 

Vija Nipere

Dagdas novada Sporta skolas direktore

<- Atpakaļ uz: Sports