Ziņas

14.01.2020

Vokālās grupas "Solversija" jaunā dziesma

1 1/
  • 1

Ir aizvērta vēl viena gada lapaspuse Solversijas dzīvē un esam veiksmīgi ieripojuši jaunajā 2020.gadā.

Aizgājušais gads mums nesis daudz dažādu notikumu, koncertu, piedzīvojumiem pilnu braucienu un arī jaunumu. Viens no tiem – ilgi lolota Zinta Krakopa dziesma “Только сон”.

Ieraksts nu ir smukā ietērpā, ko, ar prieku piedāvājam Jūsu vērtējumam.

Lielumlielais Solversijas PALDIES mūsu foršajiem un neaizstājamajiem draugiem – Kaspars Maks (ierakstu studija), Gatis Baltiņš (video), Kaspars Vjaters (mīlestības pilnais tēls videoklipā), Ilmārs Bērziņš (visu notikumu iemūžinātājs fotografijās). Paldies Zintis Krakops par lipīgo dziesmiņu! Jānis Jakušonoks – kaut arī viņš videoklipiņā nav redzams, viņa balss dzirdama dziesmas ierakstā. Paldies ikvienam, kurš dzīvo mums līdzi un atbalsta!

Plānojot darāmos darbus un sastādot piepildāmo sapņu sarakstus, mums priekšā ir tik daudzas jaunas apņemšanās! Lai tas viss piepildītos, mēs jau varētu sapņus uzrakstīt uz lapiņām un tad dedzināt, norakt, apēst un t.t, jo, nedod Dievs, vēl kāds uzzinās ...

Taču! Lai sapnis piepildītos ir jāpieliek pūles, tāpēc - sasprindzinām muskuļus, uzrotām piedurknes, darbinām vēlmju kanālus - lai mums visiem tiek un piepildās! 366 priecīgi rīti un romantiski vakari! 52 daudzsološas nedēļas! 12 pārvērtību pilni mēneši! 4 lieliski gadalaiki Jaunajā gadā!

Neizniekosim 2020.gadu ar sāpīgām domām, iesim tur, kur sirds atradīs mieru un zinās, ka tas pa īstam pieder mums. Meklēsim un sargāsim cilvēkus, kuri ilgosies pēc mums pa īstam, kuri nesīs mūsu sirdīm vairāk prieka. Vienīgi mīlestība dara dzīvi skaistu!

 

Vokālā grupa "Solversija"

 

<- Atpakaļ uz: Dagdas novada portāls