NVO ziņas, Ziņas

07.09.2022

Videi draudzīgs rotaļu laukums Andzeļos

123456 1/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Andzeļu jauniešu biedrība „OrhidejasS” piedalījās izsludinātajā projektu konkursā „Iedzīvotāji veido savu vidi 2022” un veiksmīgi īstenoja projektu “Videi draudzīgs rotaļu laukums Andzeļos”.

Sporta un rotaļu laukumu apmeklē lielākoties bērni un jaunieši, kas dzīvo Andzeļu ciemā un apmeklē biedrības “OrhidejasS” rīkotos pasākumus un aktivitātes, kā arī māmiņas ar bērniem, kas labprāt atpūšas sporta laukumā.

Andzeļu ciemā nav tik daudz  atpūtas vietu, kur  iedzīvotāji varētu brīvi pavadīt laiku un nodarboties ar sportu.

Lai veicinātu iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu, biedrība “OrhidejasS” uz nomātās no pašvaldības teritorijas realizēja šo projektu, līdz ar to uzlaboja sporta aktivitātēm pieejamo infrastruktūru.

Galvenais projekta mērķis bija labiekārtot sporta un atpūtas laukumu, kas ietvēra sevī vairākus uzdevumus, kurus esam godam paveikuši. Rotaļu un sporta laukumā tika atjaunota koka veranda, kurai steidzami bija nepieciešams kosmētiskais remonts, bija caurs jumts un sabojātas sānu sienas. Koka veranda izskatījās nedroša un nepievilcīga. Verandā vēl tika uzstādīti divi koka soliņi, uz kuriem varēs atpūsties pēc sporta treniņiem. Lai teritorija izskatītos vairāk krāšņāka, tika iestādīti daudzgadīgi krūmiņi un puķes.

Projekts tika godam un veiksmīgi realizēts un visi projekta ieplānotie mērķi tika sasniegti, jo mums palīdzēja brīvprātīgie bērnu vecāki, Andzeļu pagasta darbinieki un paši jaunieši, kuriem mēs esam ļoti pateicīgi. Sporta un rotaļu laukums tika sakārtots un atjaunots.  Tie kas apmeklēs sporta un atpūtas laukumu, ilgus gadus varēs priecēt acis ar skaistajiem apstādījumiem, bērni spēlēties rotaļu laukumā un visi gribētāji varēs nodarboties ar sportu un atpūsties.

 

Projekta grupas dalībniece Kristīne Gjača

 

<- Atpakaļ uz: Krāslavas novada Dagdas portāls