Ziņas

08.06.2018

Uzņēmēji no Francijas Dagdā

1 1/
  • 1

7. maijā notika Dagdas novada domes priekšsēdētāja tikšanās ar uzņēmējiem no Francijas, lai apspriestu daudzus interesējošus jautājumus.

Jaunie uzņēmēji uzskata, ka Dagdas novads ir perspektīva vieta biznesa attīstīšanai. Ir izveidojuši jaunu uzņēmumu SIA “Fravia”. Viņi ir atvērti jaunām idejām un ir gatavi darboties vairākās nozarēs. Galvenā ideja – kokapstrāde. Kā viens no projektiem varētu būt arī zvejas vietu izveidošana un attīstība. Tas mūsu novadā sekmēs jaunu darbavietu rašanos. Darbs būs patstāvīgs visu gadu. Plānos ir sadarbība ar vietējiem novada uzņēmējiem, kas būs kā solis reģiona attīstībā.

Jau tagad franču uzņēmējiem ir līgumi ar vairākām uzņēmumu grupām Eiropas valstīs, tādās kā, Portugālē, Itālijā un Spānijā, kuri iepērk no viņiem āra mēbeles terasēm, dažādām tūrisma atpūtas bāzēm.

Pirmais gads jaunajam uzņēmumam būs pārbaudes laiks ar nelieliem apjomiem, lai saglabātu labāko produkta un pakalpojuma kvalitāti. Jaunie uzņēmēji ir pārliecināti, ka visām iecerēm jāizdodas, jo tam tiks pielikti visi spēki.

 

Silvija Rapša 

Sabiedrisko attiecību speciāliste

<- Atpakaļ uz: Dagdas novada portāls