Izglītības ziņas, Ziņas

03.09.2021

“Svētki ir tādi, kādi esam mēs”

1 1/
  • 1

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju norises #dziediundejo2021 organizatori un LMT kā ilggadējs svētku draugs, atbalstot Saulesvijas ceļa pasākuma aktivitātes 20. jūlijā Krāslavas novadam ir pasniedzis dāvanā simbolisku plakātu piemiņai par 2021. gada svētkiem.

Līdz augusta beigām plakāts atradās Krāslavas pilsētā, bet 1. septembrī tas atceļoja uz Dagdu. Līdz pat oktobra beigām tas atradīsies pie Dagdas vidusskolas. Ikviens skolēns, jaunietis iedzīvotājs, kā arī cilvēki no citām pilsētām un novadiem, apmeklējot Dagdu, tiek aicināts atrast plakātu, nofotografēties vai nofilmēt video pie tā un ar tēmturiem #jaunamspeks un #dziediundejo2021 izvietot materiālu sociālajos tīklos Instagram un TikTok.

No sociālajos tīklos publiskotajiem foto un video tiks izveidota kustīga filmiņa “Kopdancis 42 kadros”. Iekustinot vienu kadru aiz otra, savienosies Latvijas pilsētas un novadi vienotā dancī. Ar šo materiālu organizatori dalīsies, lai pilsētas un novadi var izvietot savos sociālo tīklu kontos.

Visa aktuālākā informācija, stāsti un video par Svētku norisēm #dziediundejo2021 skatāma un klausāma

 https://www.nacgavilet.lv/jaunumi,https://www.lsm.lv/galerijas/33023/dziediundejo2021-saulesvija-septita-diena (Krāslava un Dagda).

 

Informāciju sagatavoja

Dagdas pilsētas un pagastu apvienības

Izglītības un sporta nodaļas vadītāja

Regīna Pauliņa

<- Atpakaļ uz: Krāslavas novada Dagdas portāls