Ziņas

03.05.2022

Piesakies dalībai rotāto ratiņu konkursam Krāslavā

1 1/
  • 1

Rotāto ratiņu gājienu un konkursu pirms pandēmijas organizēja biedrība „Krāslavas māmiņu klubs” sadarbībā ar pašvaldību.

Informāciju par šo konkursu, kā arī citiem biedrības pasākumiem auditorijai ar bērniem biedrība pārsvarā publicē sociālā tīkla „facebook” profilā - https://www.facebook.com/groups/kraslavasmaminuklubs.

Arī šogad pasākums notiks Mazo novadnieku svētkos, 1. jūnijā. Gājienā un konkursā var piedalīties zīdaiņi (ratiņos) un lielāki bērni (ar skrejriteņiem, velosipēdiem, rotaļu automašīnām utt.). Tas varētu būt īpaši svarīgi bērniņiem un vecākiem, kuriem krāšņais pasākums izpalika, kā arī novada karotīšu saņēmēju vecākajiem brāļiem un māsām. Ratiņiem un citiem braucamrīkiem galvenais noteikums - jābūt riteņiem, rotājumus (ne)ierobežo vecāku brīva fantāzija. Pasākumā notiek skatītāju balsojums, piemēram, iepriekš uzvarētāju vidū ierindojās par Krāslavas simbolu - kuģi - pārveidoti ratiņi, veicināšanas balviņas cenšamies sarūpēt katram konkursantam.

Pieteikties konkursam var jau šobrīd, aizpildot anketu https://ej.uz/z51t, kā arī uz vietas 1.06.2022, pie Dzimtsarakstu nodaļas, Brīvības ielā 13, sākot ar plkst. 9.30. Papildu informāciju var iegūt, rakstot e-pastu (kraslavas.maminu.klubs@gmail.com).

Ratiņu gājienā mazuļi un bērni droši var piedalīties arī ar nerotātiem braucamrīkiem, kā arī izvizināt savus rotaļu draugus leļļu ratos. Uz tikšanos svētkos!

 

Gunta Ahromkina,
Krāslavas māmiņu kluba valdes locekle
J. Rogas foto

<- Atpakaļ uz: Krāslavas novada Dagdas portāls