Ziņas, Domes ziņas

08.01.2018

Par Dagdas novada iedzīvotāju veselību

1 1/
  • 1

Jau gandrīz gadu, pateicoties Dagdas novada pašvaldības piesaistītajam finansējumam, novada iedzīvotājiem ir iespēja vairāk pievērsties savas veselības uzlabošanai.

Interesenti var bez maksas apmeklēt dažādus informatīvus seminārus, akcijas un interaktīvas nodarbības par slimību profilakses jautājumiem un veselības veicināšanas tēmām, piedalīties tautas sporta nodarbībās, piemēram, nūjošana, volejbols, pilates, vingrošana u.c. Ieguvēji ir visas iedzīvotāju kategorijas - gan bērni, gan seniori, gan personas ar invaliditāti un citas grupas.

 

Iegādātās dažādās paškontroles ierīces (asinsspiediena mērītāji, daudzfunkcionāli svari-ķermeņa muskulatūras mērītāji) sniedz iespēju precīzāk sekot līdzi veselības stāvoklim. Savukārt sarūpētais inventārs (bumbas, vingrošanas paklājiņi, nūjošanas nūjas u.c.) tiek izmantots nodarbībās.

 

Plānots, ka arī 2018. gadā norisināsies šādas un līdzīgas aktivitātes. Aicinām iedzīvotājus izmantot piedāvātās bezmaksas iespējas!

Informācija par projekta aktualitātēm tiks publicēta novada mājaslapā www.dagda.lv un pašvaldības informatīvajā izdevumā “Dagdas Novada Ziņas”.

 

Ligita Nagļa

Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja

 

<- Atpakaļ uz: Dagdas novada portāls