Kultūras ziņas

14.05.2019

Mātes diena Šķaunē

12345 1/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

11.maijā Šķaunes Tautas namā notika Mātes dienai veltīts pasākums “Tās, kuras mēs mīlam…”

Ar spožu saulīti, priecīgu putnu vīterošanu, maigi zaļojošu zāli un puķu ziedēšanu ir atnācis maijs. Ikvienam no mums tas asociējas ar vienu no sirsnīgākajiem un mīļākajiem svētkiem, kuros mums ir iespēja pateikties par pašaizliedzīgo mīlestību un rūpēm dārgākajam cilvēkam mūsu dzīvē – mātei.

Pasākums Šķaunes Tautas namā izvērtās īpaši sirsnīgs, jo priekšnesumus sniedza bērni – sākumskolas pirmskolas grupiņa un meiteņu ansamblis, kā arī sākumskolas deju grupiņa.

Ar dziesmām bērniem pievienojās Tautas nama folkloras kopa “Gaiļupeite” un sieviešu vokālais ansamblis “Atpūtai”, ar dejām priecēja Tautas nama deju grupa “Romantika”, dzejas pasaulē vilināja daiļlasītāja Valentīna Sadovska, bet Inga Puzanova jautru darīja pasākumu ar pašsacerētiem jokiem.

Paldies visiem, kas atvēlēja laiku, lai kopā ar mums nosvinētu Mātes dienu! Paldies pagasta pārvaldes vadītājai Romualdai Demidai par atbalstu pasākuma tapšanā, kolektīvu vadītājiem: sākumskolas skolotājai Natālijai Jermakai, TN deju grupas vadītājai Natālijai Spruktei par pasākuma kuplināšanu, kā arī mūsu dekorētājai Ivetai Muravskai un šoferim Ivanam Jermakovičam.

 

Ilona Kozlovska

Šķaunes TN kultūras pasākumu organizatore

<- Atpakaļ uz: Dagdas novada portāls