Izglītības ziņas

10.10.2019

Mācību gads Andrupenes pamatskolā startējis!

1234 1/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Protams, galvenais skolā ir mācību darbs, tomēr skola ir ietekmīgs faktors kultūras un sociālajā jomā. Iespēju šai jomā ir ļoti daudz. Tikko zinību dienā Pepija vedināja uz mācību gada sākumu, kad jau klāt bija Tēvu diena, kurā katrs samīļoja tēti un novērtēja viņa lomu savā dzīvē.

Rudens ziedu izstādes veidošanā aktīvāki bija sākumskolas bērni, bet pamatskolēni mācījās pazīt rudenī ziedošos cigoriņus, biškrēsliņus, vērmeles u.c. augus, atcerējās, cik krāšņi dārzos  zied cinnijas , dālijas, fizāļi u.c.

Un kā tad rudenī bez Olimpiskās dienas un Eiropas sporta nedēļas, kurā Andrupenes pamatskolas sportisti guva labus panākumus?

Sākumskolas bērni glābšanas dienesta nodarbībā apguva rīcības ārkārtas  gadījumos rīcības plānu, uzzināja, kas jāsaka, piezvanot uz 112.

Dzejas dienā ar rudens ziedu kompozīcijām kafejnīcas stilā skolēni runāja dzeju, atcerējās Baltijas ceļa 30gadi, skatīja Baltijas ceļa hroniku.

Lielās talkas dienā iestādītais sarkanais ozols bija neliela daļa no šī gada iespaidīgajām kartupeļu talkām mājās, jo tupeņu raža šogad ir padevusies.

27.septembra vakarā skolēnu grupa devās uz Zinātnieku nakts aktivitātēm Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā. Tur bija, ko redzēt!

Pateicoties jauniešu centra vadītājas pūlēm, Andrupenes pamatskolas skolēni lidoja ar paraplānu. Emocionālās runas un apmainīšanās ar nofilmētajiem video ilga vairākas dienas. Turpat tiek apgūta arī fotografēšanas māksla. Gaidīsim izstādi!

Miķeļi ar tradicionālo 9.klases skolēnu gatavoto sautējuma un dančiem folkloras kopas vadībā, kad likās, ka tūlīt, tūlīt ielūzīs grīda zālē, bija jauks punkts septembra notikumu sarakstā.

Skolēniem Andrupenes pamatskolā ir plašas iespējas izvēlēties pulciņus un darboties savu interešu izkopšanā. Tas ļauj neiegrimt intelektuālā, emocionālā un gribas nabadzībā! Skolotāji cer uz vecāku atbalstu, jo, bērni, gūstot panākumus, nopelna tik ļoti gribēto atzinību un uzslavas!

<- Atpakaļ uz: Dagdas novada portāls