Ziņas, Paziņojumi

27.07.2020

Latvijas viedie ciemi – piesakieties līdz 1. augustam!

1 1/
  • 1

Aicinām pieteikt dalību līdz š.g. 1. augustam!

Ikkatram Latvijas ciemam tiek dota iespēja pieteikt dalību Eiropas Komisijas atbalstītā iniciatīvā “Nāc līdzās!” (“Come Along!), kuras ietvaros ciemi varēs izstrādāt un īstenot sava viedā ciema attīstības stratēģiju un darboties līdz ar projektā “Smart Rural 21” izvlēlētajiem ciemiem.

Ieguvumi no pievienošanās iniciatīvā “Nāc līdzās!” (“Come Along!”):

*  saņemsiet savlaicīgu informāciju un rīkus, kas palīdzēs sagatavot sava viedā ciemata stratēģiju;
*  ciemiem, kas būs pieteikušies, būs prioritāte, kad projekta ietvaros tiks atlasīti ciemi dalībai pieredzes apmaiņā ar citiem projekta dalībniekiem – ciemiem;
*  jūsu ciema sasniegumi un labā prakse tiks veicināta un popularizēta, izmantojot projekta komunikācijas rīkus;
*  ciemi, kas pabeigs visu procesu – izstrādās sava viedā ciema attīstības stratēģiju un to īstenos, iegūs personalizētu “Smart Rural 21” kvalitātes zīmolu (logotipu).

Pieteikties var ikviens ciems (t.sk. arī tie 718 ciemi, kas pieteicās dalībai projektā “Smart Rural 21”, bet netika atlasīti).

Ieinteresētajiem ciematiem jāpiesakās, aizpildot zemāk esošo aptauju līdz š.g. 1. augustam, rakstot uz e-pastu: smart-rural@e40.eu vai aizpildot kontaktformu, kas atrodama saitē https://www.smartrural21.eu/villages/?fbclid=IwAR1GqwXNZLE3RvKK2KMrThwTkvseJx-Yrela-VI4Y3p_5pLh2nJjFEtBIyc

Sīkāku informāciju par dalībnieku ciemiem un iniciatīvu “Nāc līdzās!” (“Come Along!”) var atrast projekta “Smart Rural 21” tiešsaistes platformā: www.smartrural21.eu/villages.

Projekts “Smart Rural 21” ir Eiropas Savienības finansēts projekts, kurā izvēlētie ciemi saņems atbalstu viedā ciema stratēģijas izstrādei un īstenošanai.

Informāciju sagatavoja:

Zanda Dimanta-Svilpe,
Valsts Lauku tīkla Sekretariāta Projektu vadītāja

Izmantota informācija no www.smartural21.eu

<- Atpakaļ uz: Dagdas novada portāls