Ziņas, Paziņojumi

14.05.2018

Konkurss „Dagdas novada ziedu dzīpari Latvijas villainē”

1 1/
  • 1

Cienījamais Dagdas novada iedzīvotāj! Piesaki savu dārzu konkursam „Dagdas novada ziedu dzīpari Latvijas villainē”.

Jau  trešo gadu Dagdas novadā turpinās skaistāko dārzu, māju, iestāžu vērtēšanas tradīcija. Sakoptākos dārzus, mājas un puķu dobes vērtē gan garāmgājēja acīm, gan iegriežoties pagalmā. Tas nozīmē, ka konkrētu adresi konkursam var pieteikt, piemēram, kaimiņš, kas nereti pašam čaklajam dārzkopim ir zināms pārsteigums. Žūrija vērtē ne tikai dobes, bet svarīgi, lai būtu sakārtots žogs, labi redzama mājas numura zīme, varbūt pat karoga masts.

Un tādēļ vasaras gaidās ne viens vien jau zemē ir iestādījis ziemcietes, dekoratīvos krūmus un esošos apstādījumus papildinājis ar jaunām dārza veltēm, kas vēl savu krāšņumu tikai atrādīs. Laikam ir īstais laiks aicināt un atgādināt dagdāniešiem, ka sakopta un skaista pilsēta un tās apkārtne dara godu tās saimniekiem un iepriecina novada viesus. Mums, Dagdas novadā, ir daudz čaklu un rūpīgu saimnieku. Par to mēs esam pārliecinājušies iepriekšējās skatēs.

Vērtēšana notiks š.g.18. jūlijā. Pēc konkursa nolikuma, šogad Vērtēšanas komisija apmeklēs Dagdas novada sakoptāko ģimenes un daudzdzīvokļu māju dārzus, sakoptākos ainavu dārzus, veiksmīgākos jaundārzus, sakoptākos uzņēmumus, kā arī meklēs krāšņākos balkonus un, protams, skaistākās puķu dobes vai Latvijas simtgades dārzus. Ceram uz Jūsu atsaucību!

 

Marija Micķeviča

Dagdas novada IKSN vadītāja 

<- Atpakaļ uz: Dagdas novada portāls