Ziņas, Novada ziņas

10.07.2017

Dāvināsim Latvijas simtgadei ziedus mūsu dārzos!

1 1/
  • 1

Jau otro gadu pēc kārtas Dagdas novada pašvaldība organizē konkursu “Dagdas novada ziedu dzīpari Latvijas villainē”, lai radītu interesi Dagdas novada iedzīvotājos, zemes īpašniekos un komersantos sev piederošo īpašumu sakārtošanā un motivētu vietējos cilvēkus iesaistīties novada teritorijas sakopšanā un ainavas veidošanā.

Pirmo reizi izvērtēšanai dažādās nominācijās tika pieteikti astoņpadsmit īpašumi. Ceram, ka šogad atsaucība būs vēl lielāka.

 

Šogad dalībnieki var pieteikties deviņās nominācijās. Ikvienam ir iespēja saskatīt Dagdas novadā sakoptāko ciemu, lauku sētu, individuālo māju, daudzdzīvokļu māju, iestādi, uzņēmumu, tirgotavu vai kafejnīcu, pievilcīgu tūrisma piedāvājumu, tradīcijas un kultūras mantojumu lauku sētā.

 

Piesakies pats! Ja tavs lepnums ir skaisti sakopta māja vai iestāde. Piesaki kādu citu! Iespējams, ka tieši Tu zini kādu, kam ir skaista un sakopta teritorija!

 

Aicinām būt atsaucīgiem un piedalīties konkursā. Pieteikumus gaidām līdz 14. jūlijam. Konkursam var pieteikties aizpildot pieteikuma anketu attiecīgajā Pašvaldības pagasta pārvaldē vai Pašvaldībā (Alejas ielā 4, Dagdā, 2.stāvā pie sekretāres), vai elektroniski, nosūtot pieteikuma anketu uz e-pastu: dome@dagda.lv. Nolikums un pieteikuma anketa pieejama Dagdas novada pašvaldības mājaslapā www.dagda.lv / Pašvaldība / Konkursi.

 

Konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti Dagdas novada svētkos “Annas Dagdā“, kas notiks 29. jūlijā.

 

Evita Krūmiņa

Sabiedrisko attiecību speciāliste

<- Atpakaļ uz: Dagdas novada portāls