Dagdas novada pašvaldības komandas starti Latvijas Jaunatnes Olimpiādē

• 6
  • 7
  • 8

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir nozīmīgs notikums Latvijas sportā, kas pulcē jaunos sportistus no visas Latvijas.

Tās ir valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas un sacensību mērķis ir noskaidrot sportiskākās Latvijas pašvaldības, noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus 29 vasaras Olimpisko spēļu sporta veidos. Šogad šis, vislielākais jauniešu sporta  pasākums, no 7. līdz 9. jūlijam norisinājās Cēsīs un citās Latvijas pilsētās. Vieglatlētika notika Ogrē.

Šogad Olimpiādē par medaļām cīnījās 2803 sportisti no 82 Latvijas novadiem. Dagdas novadu pārstāvēja seši sportisti: viens karatē pārstāvis - Rihards Pokulis un pieci vieglatlēti - Jana Poļaka, Ilze Beitāne, Linards Pauliņš, Mārtiņš Konošonoks un Artjoms Fedotovs. Olimpiādē ar diplomiem tika apbalvoti seši labākie sportisti, bet medaļas saņēma tikai pirmie trīs. Mūsu komandas pārstāvji saņēma četras balvas. Rihards karatē kata jauniešu grupā ierindojās piektajā vietā. Diplomus par piekto vietu izcīnīja arī Linards Pauliņš 200m distancē un Mārtiņš Konošonoks augstlēkšanā. Mārtiņš uzrādīja sezonas labāko rezultātu augstlēkšanā U-16 vecuma grupā, laboja Ogres stadiona rekordu no 1,79m uz 1,83m un saņēma par to kausu. Jana Poļaka 1500m distancē izcīnīja 6. vietu.

Paldies visiem sportistiem, treneriem par sasniegumiem un vēlēšanos aizstāvēt novada godu šajā zīmīgajā  pasākumā!