Ziņas

09.01.2018

Dagdas novadā būs brīvdabas kino

1 1/
  • 1

2017.gada 15.decembrī Dagdas novada pašvaldība saņēma Lauku atbalsta dienesta lēmumu par projekta "Brīvdabas kino aprīkojuma iegāde sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai un profesionālās darbības pilnveidei" apstiprināšanu.

Projekta ietvaros paredzēts iegādāties brīvdabas kino aprīkojumu, lai radītu jaunu sabiedrisko aktivitāti – brīvdabas kino vakari un kultūras telpas digitalizācija kā kultūras telpas mijiedarbība un bagātināšana.

 

Lai mazinātu sezonalitātes ietekmi, pašvaldība izvēlēsies aprīkojumu, kuru varēs izmantot ne vien brīvdabā, bet arī pašvaldības tautas namu zālēs un skolās. Jau šovasar novada iedzīvotāji un viesi tiks aicināti uz brīvdabas kino vakariem, kas varētu kļūt par novada tradīciju.

 

Projekts tika iesniegts Biedrības “Krāslavas rajona partnerība” darbības teritorijas sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015. - 2020. gadam 2.2. rīcības “Atbalsts sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai vietējiem iedzīvotājiem 4. kārtā. Projekta īstenošanai tiks piesaistīts 9000 eiro liels līdzfinansējums no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai.

 

Projekts tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014-2020 apakšpasākuma "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" ietvaros.

 

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejama EK tīmekļa vietnē.

 

Ligita Nagļa

Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja

 

<- Atpakaļ uz: Dagdas novada portāls