Ziņas, Tautsaimniecības ziņas, Paziņojumi

09.01.2018

Aicinājums uzņēmējiem

1 1/
  • 1

Dagdas novada administratīvajā teritorijā ir reģistrēti vairāki simti uzņēmumu - sabiedrības ar ierobežotu atbildību, individuālie komersanti, pašnodarbinātas personas, zemnieku saimniecības, biedrības un dažādas organizācijas.

Pārstāvētās darbības nozares ir ļoti plašas, taču bieži vien vietējie iedzīvotāji par tām nezina. Tāpēc Dagdas novada pašvaldība iecerējusi izveidot atsevišķu sadaļu mājaslapā uzņēmējiem. Šajā sadaļā tiks publicēta plašāka informācija par Dagdas novadā esošajiem uzņēmumiem, īsu to darbības aprakstu, ražotās produkcijas veidu vai piedāvāto pakalpojumu klāstu, kontaktinformāciju un bildes. Uzņēmējiem tā būtu iespēja popularizēt savu biznesa veidu, bet iedzīvotāji gūtu sev nepieciešamo informāciju par uzņēmumiem.

 

Pašlaik novada mājaslapas sadaļā Tautsaimniecība ir pieejams uzņēmumu katalogs, Lursoft meklēšanas rīks par novada uzņēmumiem un lielākais Latvijas laikrakstu arhīvs news.lv.

 

Aicinām atsaukties ikvienu, kuru ieinteresējusi šāda veida atpazīstamības veicināšana. Informācija par savu uzņēmumu jānosūta Sabiedrisko attiecību un komunikāciju nodaļai uz e-pastu info@dagda.lv. Vairāk informācijas pa tel. 65681721.

<- Atpakaļ uz: Dagdas novada portāls