News

Izglītības ziņas

02.03.2021

Saulīte ziemā

123456789 1/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Ziema, ziema, sūti sniegu, lai uz zariem sarma zied…

Tā mēs jau vairākus gadus gaidīt gaidījām, lai nu būtu īsta ziema.  Šogad beidzot sagaidījām!

Kā katru gadu, iestājoties ziemas mēnešiem, mēs PII Saulīte kolektīvs kopā ar bērniem ļoti aizrautīgi un radoši gatavojāmies ziemas visskaistākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem. Mēs darinājām dažnedažādus rotājumus, kā arī darbojāmies pēc izsenām tautas tradīcijām.

Spītējot apkārt notiekošajai situācijai, katrā grupā svinējām skaistos Ziemassvētkus, skandinot dziesmas, dejojot dejas, skaitot dzejolīšus un sagaidot Ziemassvētku vecīti ar dāvanu maisu.

Šoziem tā no sirds varējām baudīt ziemas priekus, gan slēpojot, gan braucot ar ragaviņām, gan vienkārši veidot sniega eņģeli dziļākajā sniega kupenā un vērot baltos mākoņus debesu jumī. Neizpalika arī lielo sniega bumbu velšana, pikošanās un sniegavīru celšana.

Visi ziemas mēneši ikkatrā grupā tika aizvadīti radoši un idejām bagātām nodarbēm. Tika veikti daudz un dažādi eksperimenti dažādās jomās un par dažādām tēmām, kas bērniem ir snieguši daudz jaunas un noderīgas zināšanas.

Pasaulē ir tik daudz un dažādu svētku, ko varam svinēt. Bet, vai Jūs zināt, ka 2. februārī ir Starptautiskā Ežu diena? Tad nu par godu šai dienai tika cildināti mūsu dārziņa grupiņa “Ežuki” audzēkņi un skolotājas.

Lai arī šoziem mēs tikām bagātīgi lutināti ar tik ļoti gaidītu, kārtīgu sniega segu, tomēr dzinām ziemu arī prom, svinot Meteņus, gan ar dziesmā, dejām, gan dažādām sportiskām aktivitātēm.

Lai arī mēs neizsakāmi priecājāmies par burvīgo ziemu, mums secen nepagāja arī šobrīd pasaulē esošā pandēmija. Diemžēl, mūsu iestādē ar COVID-19 izslimoja gan daudzas skolotājas, gan tehniskie darbinieki, kā rezultātā bija arī uz laiku jāslēdz vairākas grupiņas. Tomēr šī situācija neliedza mūsu pedagogiem turpināt izglītoties un apgūt jaunas zināšanas un iemaņas, izmantojot dažādas IT platformas, lai apmeklētu kursus attālināti.

Mēs turpinām izzināt pasauli un bērnos rast jaunas zināšanas. Mūsu ikdienu Jūs variet aplūkot foto galerija mūsu mājaslapā www.piisaulite.lv.

Lai mums visiem stipra veselība!

 

Grupas “Zvaniņi” skolotājas

Back to list